Martyna Wojciechowska, Stanisław Wojciechowski, Warszawa, 16.06.2009 rok
Fot. Michal WARGIN/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny ojca. Stanisław Wojciechowski skończył 87. lat 

Dziennikarka złożyła ojcu wzruszające życzenia

Damian Brillowski 13 listopada 2021 10:00
Martyna Wojciechowska, Stanisław Wojciechowski, Warszawa, 16.06.2009 rok
Fot. Michal WARGIN/East News

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej lubianych i cenionych dziennikarek. Od 13 lat prowadzi na antenie TVN podróżniczy program „Kobieta na krańcu świata”, w którym przybliża fascynujące losy wielu kobiet zamieszkałych na siedmiu kontynentach. Z kolei na co dzień Martyna to troskliwa i odpowiedzialna mama 13-letniej Marysi oraz adoptowanej z Tanzanii Kabuli. Niedawno gwiazda świętowała urodziny swojego ojca Stanisława Wojciechowskiego. Zobacz, jak obecnie wygląda senior rodziny. 

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny ojca Stanisława

Martyna Wojciechowska stara się chronić życie prywatne przed światem zewnętrznym. Jednak nie zawsze się jej to udaje. Niedawno głośno było o rozstaniu dziennikarki z mężem Przemysławem Kossakowskim. W tym jakże trudnym czasie mogła liczyć na wsparcie córek oraz rodziców. To właśnie państwo Joanna i Stanisław Wojciechowscy stanowią wielką podporę w życiu gwiazdy. Córka darzy ich ogromnym zaufaniem i spędza z nimi każdą wolną chwilę. Ostatnio ojciec podróżniczki świętował 87. urodziny. Dokładnie 11.11.2021 roku. Z tej okazji Martyna opublikowała na swoich profilach na Instagramie i Facebooku wzruszające życzenia dla jubilata. 

"MÓJ KOCHANY TATA obchodził wczoraj swoje… 87. URODZINY!🎂 (Na szczęście nie ma socialmediow i tego nie przeczyta, bo chciałby żeby wszyscy myśleli, że ma dwa razy mniej, a świeczek jest tylko 7, bo Tata nie lubi się stresować, że „tak ich strasznie dużo” :-)", rozpoczęła swoje życzenia Martyna. 

Następnie kobieta zaczęła wymieniać zalety, jakimi może się poszczycić jej ojciec. Okazuje się, że Pan Stanisław to tytan pracy. To dzięki niemu Martyna rozmiłowała się w motoryzacji, została kierowcą wyścigowym i rajdowym oraz miała przyjemność wystartować w Rajdzie Dakar.

"Stasio jest tytanem pracy, nigdy nie odpoczywał i nie zwalniał tempa, ciagle w ruchu. To Tata uczył mnie wszystkich tajników motoryzacji, kiedy jako dziecko przesiadywałam w Jego warsztacie samochodowym.
To właśnie dzięki Niemu postanowiłam zostać kierowcą wyścigowym i rajdowym, a w rezultacie wystartować w Rajdzie Dakar! No i przez 10 lat współtworzyłam program AUTOMANIAK", opisywała zasługi ojca znana dziennikarka. 

Gwiazda przyznała, że w ojciec był dla niej ogromnym wsparciem, wykazywał się wielką wyrozumiałością i pozwalał realizować różnorodne pasje. "Zawsze jednak mogłam liczyć na Jego wsparcie, popełniać błędy i samodzielnie szukać swojej drogi", napisała.

Do postu, oprócz życzeń dołączone było zdjęcie z uśmiechniętym Panem Stanisławem. Przed mężczyzną stał pięknie udekorowany owocami tort, na górze którego widniał napis: "87 urodziny Stanisława". 

Czytaj także: Martyna Wojciechowska o trudnych momentach w życiu: „Przestałam liczyć, ile razy byłam w szpitalu”

Fani składają życzenia ojcu Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska zakończyła swój wpis słowami: "Kto dołącza do życzeń dla Stasia?! Najładniejsze Mu przekażę, wydrukuję i powieszę nad łóżkiem!🙏🏻❤️ M."

Na odpowiedź ze strony fanów nie musiała długo czekać. Post zdobył uznanie wielbicieli podróżniczki, którzy pospieszyli z gratulacjami i życzeniami. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo serdeczności skierowanych w stronę Stanisława Wojciechowskiego. 

"Stasiu, bądź dalej młody! I duchem i ciałem!", życzyła dziennikarka Beata Sadowska. 

"Panie Stasiu, to zaszczyt moc złożyć Panu życzenia 😊 jest Pan cudownym człowiekiem, który po mistrzowsku wykonał najważniejsze rodzicielskie zadanie. Pana córka dla mnie i milionów jest inspiracja. A do Pana ślę moc najlepszych życzeń, ogrom zdrowia, mnóstwa energii i spełnienia marzeń, 200 lat", "Wszystkiego najpiękniejszego dla wspaniałego Taty, dzięki któremu świat staje się lepszy, bo wychował niezwykłą córkę, która sprawia, że niemożliwe nie istnieje ❤️", "Panie Stanisławie, życzę zdrowia i wdzięczności córki, bo był Pan i jest nadal najwspanialszym Ojcem... Żałuję, że mój ojciec nie przekazał mi tyle wartości, które dał Pan swej córce Martynie 🍀 najlepszy prezent urodzinowy to szczera wdzięczność córki, a moje życzenia to tylko dokładka", pisali fani dziennikarki. 

Wielu komentujących doszło do wniosku, że Pan Stanisław wcale nie wygląda na 87. lat. Na fotografii prezentuje się zdecydowanie młodziej. Pojawiły się nawet głosy, że to cukiernik się pomylił i umieścił na torcie nieodpowiedni wiek. 

"Stasiu raczej na 67 wygląda! Zdrówka dla Taty 😊", "87??? Chyba 67! Noo, góra 77!", "Nie 87 ale 78 🔥 cukiernik się pomylił . Najlepszego 💛", pisali z zachwytem obserwatorzy. 

My również życzymy Panu Stanisławowi dużo zdrowia, pomyślności i uśmiechu na twarzy.  

Czytaj także: Martyna Wojciechowska wraz z córką oddały hołd zmarłemu ojcu Marysi

Martyna Wojciechowska, Stanisław Wojciechowski, Joanna Wojciechowska, Warszawa, 09.03.2010 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Martyna Wojciechowska, Stanisław Wojciechowski, Joanna Wojciechowska, Warszawa, 09.03.2010 rok

Martyna Wojciechowska, Stanisław Wojciechowski, Joanna Wojciechowska, Prezentacja nowej kolekcji W.Kruk, Warszawa, 13.09.2018 rok
Fot. VIPHOTO/East News
Martyna Wojciechowska, Stanisław Wojciechowski, Joanna Wojciechowska, Prezentacja nowej kolekcji W.Kruk, Warszawa, 13.09.2018 rok

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.