Olga Figaszewska 7 sierpnia 2017 16:15
1/6
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram
1/6

Michał Kwiatkowski pobrał się ze swoim partnerem pod koniec lipca. Teraz nowożeńcy wybrali się w podróż poślubną. Gdzie spędzają miesiąc miodowy?

 

Zobacz też: Michał Kwiatkowski wziął ślub ze swoim partnerem! Mamy zdjęcia!

 

Jak Michał zakochał się w Maximie?

To była miłość od pierwszego wejrzenia… Michał Kwiatkowski i Maxim Assenza poznali się we francuskim klubie. „Zobaczyłem ten piękny uśmiech, spojrzenie”, opowiadał piosenkarz. To on zrobił pierwszy krok, podszedł do Maxima i powiedział, że mu się podoba. I to on się oświadczył w kwietniu 2016 roku.

Zobacz też: Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Geja, zobacz najsłynniejsze coming outy gwiazd!

 

Ślub Michała i Maxima

W Polsce gejowski ślub byłby niemożliwy, dlatego Michał zdecydował się na sfinalizowanie swojego związku w Paryżu. „Proces był dłuższy, niż mi się wydawało, bo było więcej papierowej roboty. Na szczęście w obu krajach spotkałem się z przychylnie nastawionymi urzędnikami, którzy zrobili wszystko, co mogli, by mi pomóc. Udało mi się uzyskać większość dokumentów, oprócz tego, który zezwala na zawarcie związku za granicą”, opowiadał w wywiadzie dla Plejady.

Ślub odbył się 28 lipca w ratuszu w XI dzielnicy Paryża, niedaleko Wieży Eiffela. W tym wyjątkowym dniu młodej parze towarzyszyła rodzina i najbliżsi znajomi. W tym młodszy brat Dawid, który wygłosił tego dnia wyjątkową mowę.

 

 

Skoro marzenie o ślubie zostało spełnione, czy teraz przyszła pora na dziecko? Michał w tym samym wywiadzie zdradził, że budzi się w nim „instynkt tacierzyński” i już teraz mógłby zdecydować się na adopcję. Bierze jednak pod uwagę zdanie swojego partnera i nie chce narzucać mu swojej woli: „Jestem pewien, że za jakiś czas na pewno poczuje chęć wychowania dziecka. Zanim zaczniemy snuć jakiekolwiek plany, musimy zapewnić dziecku dobrą sytuację i dom. Dopiero wtedy zdecydujemy się na adopcję. W moim przypadku dodatkowo stresujący jest mój zawód. Jako artysta nigdy nie wiem, gdzie będę za sześć miesięcy i ile będę zarabiał”.

 

Podróż poślubna na Paros

Na razie Michał i Maxim bawią się na malowniczej wyspie Paros. Korzystają ze słonecznej pogody i wypoczywają na plaży. Widać, że obaj są zachwyceni, a ich miłość kwitnie. Pełne czułości fotografie to potwierdzają!

Zobacz zdjęcia zakochanych! Zapraszamy do galerii. 

 

Zobacz też: To koniec wielkiej miłości?! Skandaliczne kulisy rozstania Macieja Zienia z mężem

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.