Maciej Zień, Antonio Zień, MT
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

To koniec wielkiej miłości?! Skandaliczne kulisy rozstania Macieja Zienia z mężem

Olga Figaszewska 20 lipca 2017 09:00
Maciej Zień, Antonio Zień, MT
Fot. Instagram

W 2015 roku Internet obiegły romantyczne zdjęcia, na których Maciej Zień pozuje ze swoim chłopakiem. Okazało się, że projektant wziął w Brazylii kameralny ślub ze swoim partnerem Antonio. Z dala od Polski i medialnego szumu, chociaż kolorowa prasa już na kilka miesięcy przed wielkim dniem rozpisywała się na temat wydarzenia. Znajomi pary podkreślali, że nigdy dotąd nie widzieli Macieja Zienia tak zakochanego jak wtedy. Dziś dowiadujemy się, że para przechodzi kryzys. Czy to koniec ich związku?

 

Zobacz także: Maciej Zień wraca do show-biznesu. TYLKO U NAS wszystkie skandale projektanta

 

Czy małżeństwo Macieja Zienia przechodzi kryzys?

Dwa lata temu Maciej Zień opublikował na swoim Facebooku wspólne zdjęcie w obrączkach z podpisem „Just got married”. Antonio przyjął wtedy nazwisko męża, a związek zarejestrowana zgodnie z prawem w brazylijskim USC. Według medialnych doniesień, uroczystość odbyła się 5 maja w Rio de Janeiro.

 

Maciej Zień, Antonio Zień
Fot. Instagram

Maciej Zień i Antonio Zień

 

Rok temu w programie „Gwiazdy Cejrowskiego”, projektant opowiedział o tym, jak poznał swojego ukochanego. Co najbardziej zachwyciło go w Antonio? „Przechodziłem ulicą , wszedłem do baru i…pach! Antek zaczął rozmowę, zapytał co robię, zainteresował go mój plecak. Od plecaka się zaczęło, od tamtej pory jesteśmy nierozłączni. Po 3 miesiącach znajomości podjąłem decyzję o ślubie, To szaleństwo, ale zakończone sukcesem”, zdradził podczas rozmowy.

 

Polecamy też: Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia! Jakie kreacje założyły dla swojego ulubionego projektanta?

 

Antonio Zien o związku z projektantem

O rozstaniu powiadomił na Facebooku mąż Macieja Zienia. Wszystko wskazuje na to, że decyzja o rozstaniu musiała być dość nagła. Mężczyzna obnażył swoje uczucia w kilku wpisach i zmienił status związku na „po rozwodzie”. Antonio nie ukrywa swojego bólu i cierpienia. Dla męża przeprowadził się do Polski, chociaż para miała na stałe zamieszkać w Brazylii.

 

Antonio Zien
Fot. Facebook Antonio Zien


W jednym z postów Brazylijczyk napisał: „Do widzenia, Polsko! Kochałem cię, ale on nie kocha mnie. Jestem bardzo smutny, że straciłem miłość mojego życia. Zostawiłeś mnie, pomimo że byłem tu tylko dla Ciebie”.

 

Antonio Zien
Fot. Facebook Antonio Zien

 


„Zawsze byłem przy Tobie i teraz kiedy wszystko jest w porządku to mnie zostawiasz. Dlaczego? Dlaczego przyjechałeś do mojej pięknej Brazylii i mnie zabrałeś? Żeby mnie zostawić tak jak teraz? Samego! Czemu mnie poślubiłeś?”, pyta Antonio.

 

Antonio Zien
Fot. Facebook Antonio Zien


Nie wiadomo, co jest przyczyną zaistniałej sytuacji. Mamy nadzieję, że to tylko  chwilowy kryzys w związku pary.

 

Zobacz też: Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Geja, zobacz najsłynniejsze coming outy gwiazd!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.