Olga Figaszewska 28 lipca 2017 19:45
1/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram Michał Kwiatkowski
1/7

Michał Kwiatkowski jest już po ślubie! Dziś wziął ślub ze swoim wieloletnim partnerem w Paryżu!

 

O uroczystości powiadomił jego brat, Dawid Kwiatkowski„Dziś mój brat wychodzi za mężczyznę swojego życia. Dziś jest jego dzień!!! Jest najszczęśliwszy i to jest najważniejsze. Trzymajcie kciuki za całą ceremonię!”, napisał piosenkarz pod wspólnym zdjęciem Michałem.

 

Ślub odbył się dokładnie dziś w ratuszu, XI dzielnicy Paryża, niedaleko Bastylii. W tym wyjątkowym dniu, Michałowi i Maximowi, towarzyszyła rodzina i najbliżsi znajomi. Na ich mediach społecznościowych zaczynają się pojawiać się pierwsze zdjęcia.

 

Zobacz też: Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Geja, zobacz najsłynniejsze coming outy gwiazd!

 

Związek Michała i Maxima

 

W kwietniu 2016 roku to Michał oświadczył się swojemu partnerowi. Maxima poznał w klubie. „Zobaczyłem ten piękny uśmiech, spojrzenie”, mówił. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Michał nie wahał się ani chwili i wykonał pierwszy krok. Podszedł do Maxima i powiedział, że mu się podoba.

Para przygotowywała się do swojego wielkiego dnia od dawna. W Polsce gejowski ślub byłby niemożliwy, dlatego Michał zdecydował się na wzięcie ślubu we Francji.
 
„Proces był dłuższy, niż mi się wydawało, bo było więcej papierowej roboty. Na szczęście w obu krajach spotkałem się z przychylnie nastawionymi urzędnikami, którzy zrobili wszystko, co mogli, by mi pomóc. Udało mi się uzyskać większość dokumentów, oprócz tego, który zezwala na zawarcie związku za granicą. Pani w urzędzie była bardzo sympatyczna, ale wydania tego dokumentu zakazywała Konstytucja RP. Ostatecznie udało się umówić termin ślubu, a jak wyszliśmy z urzędu, to bardzo się cieszyliśmy”, zdradził w ostatnim wywiadzie dla Plejady.

 

Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego dnia!

 

Zobacz też: To koniec wielkiej miłości?! Skandaliczne kulisy rozstania Macieja Zienia z mężem

 

2/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram
2/7
3/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram
3/7
4/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram
4/7
5/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram
5/7
6/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram
6/7
7/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram
7/7

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.