Olga Figaszewska 28 lipca 2017 19:45
1/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram Michał Kwiatkowski
1/7

Michał Kwiatkowski jest już po ślubie! Dziś wziął ślub ze swoim wieloletnim partnerem w Paryżu!

 

O uroczystości powiadomił jego brat, Dawid Kwiatkowski„Dziś mój brat wychodzi za mężczyznę swojego życia. Dziś jest jego dzień!!! Jest najszczęśliwszy i to jest najważniejsze. Trzymajcie kciuki za całą ceremonię!”, napisał piosenkarz pod wspólnym zdjęciem Michałem.

 

Ślub odbył się dokładnie dziś w ratuszu, XI dzielnicy Paryża, niedaleko Bastylii. W tym wyjątkowym dniu, Michałowi i Maximowi, towarzyszyła rodzina i najbliżsi znajomi. Na ich mediach społecznościowych zaczynają się pojawiać się pierwsze zdjęcia.

 

Zobacz też: Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Geja, zobacz najsłynniejsze coming outy gwiazd!

 

Związek Michała i Maxima

 

W kwietniu 2016 roku to Michał oświadczył się swojemu partnerowi. Maxima poznał w klubie. „Zobaczyłem ten piękny uśmiech, spojrzenie”, mówił. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Michał nie wahał się ani chwili i wykonał pierwszy krok. Podszedł do Maxima i powiedział, że mu się podoba.

Para przygotowywała się do swojego wielkiego dnia od dawna. W Polsce gejowski ślub byłby niemożliwy, dlatego Michał zdecydował się na wzięcie ślubu we Francji.
 
„Proces był dłuższy, niż mi się wydawało, bo było więcej papierowej roboty. Na szczęście w obu krajach spotkałem się z przychylnie nastawionymi urzędnikami, którzy zrobili wszystko, co mogli, by mi pomóc. Udało mi się uzyskać większość dokumentów, oprócz tego, który zezwala na zawarcie związku za granicą. Pani w urzędzie była bardzo sympatyczna, ale wydania tego dokumentu zakazywała Konstytucja RP. Ostatecznie udało się umówić termin ślubu, a jak wyszliśmy z urzędu, to bardzo się cieszyliśmy”, zdradził w ostatnim wywiadzie dla Plejady.

 

Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego dnia!

 

Zobacz też: To koniec wielkiej miłości?! Skandaliczne kulisy rozstania Macieja Zienia z mężem

 

2/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram
2/7
3/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram
3/7
4/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram
4/7
5/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram
5/7
6/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram
6/7
7/7
Michał Kwiatkowski
Copyright @Instagram
7/7

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.