Kim jest starszy syn Hanny Śleszyńskiej? Co wiemy o Mikołaju Magnuskim?
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Hanna Śleszyńska świętowała 90. urodziny swojej mamy. "Bądź zdrowa i radosna przez długie lata"

Tak aktorka i jej rodzina uczcili ten wyjątkowy dzień 

Dorota Falkowska 9 września 2023 09:03
Kim jest starszy syn Hanny Śleszyńskiej? Co wiemy o Mikołaju Magnuskim?
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Hanna Śleszyńska jest jedną z najbardziej cenionych i lubianych polskich aktorek. Gwiazda podtrzymuje kontakt z fanami poprzez regularne wpisy na swoim instagramowym profilu. W najnowszym z nich  zrelacjonowała wyjątkowy dzień z życia swojej rodziny, bowiem mama Hanny Śleszyńskiej obchodziła kilka dni temu swoje 90. urodziny. Tak aktorka wraz z bliskimi uczcili tę okazję. 

Mama Hanny Śleszyńskiej obchodziła 90. urodziny 

To nie pierwszy raz, kiedy Hanna Śleszyńska wspomina o swojej mamie Danucie na Instagramie. W ubiegłym roku aktorka wstawiła zdjęcie ze wspólnej wyprawy kajakiem z 89-latką. W tegoroczny Dzień Mamy fani mogli zobaczyć piękne zdjęcie obu pań z bukietem kwiatów i podpisem: "Mamo Kochana, tak dobrze cię mieć". Najnowszy wpis Hanny Śleszyńskiej to relacja z 90. urodzin jej mamy. Świętowanie odbyło się w ubiegłą sobotę, nie zabrakło zabawnych i tych bardziej wzruszających chwil. 

"Mama ogłosiła z wrodzonym sobie poczuciem humoru, że jest już zabytkiem muzealnym i zacytowała Marię Kuncewiczową "wszystkiego się w życiu spodziewałam, tylko nie tego że się zestarzeję!". Razem z moimi synami, Mikołajem i Kubą wykonaliśmy Rap- Laurkę. Były przemowy i specjalnie przygotowany tort przez naszą przyjaciółkę", czytamy na profilu Hanny Śleszyńskiej. 

Wśród atrakcji znalazł się także ogromny bukiet róż od brata jubilatki z Toronto, który nie mógł pojawić się tego dnia na przyjęciu. 

"Mama uwielbia czytać, jest niezwykle życzliwą i pogodną osobą, nigdy nie narzeka (tego się od Niej uczymy). W wakacje dała się namówić na pływanie kajakiem. Trzymaj tak dalej Mamo. Bądź zdrowa i radosna przez długie lata", zakończyła swój wpis Hanna Śleszyńska. 

Zobacz też: Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko byli razem przez 14 lat. Tak mówili o swoim związku

Obserwatorzy profilu aktorki nie kryli wzruszenia na wieść o tak wyjątkowym dniu. Pod postem pojawiły się życzenia i wiele miłych słów.

"Coś wspaniałego! Uściski dla wspaniałej Mamci!"

"Cudnie pani Haniu! Widać po kim jest pani tak radosną i życzliwą kobietą :) dużo zdrówka dla mamy"

"Cudny wiek i to podejście do życia. Moja skończyła 94 lata i podobnie zaraża uśmiechem i tym ciepłem"

Nie zabrakło także życzeń od Piotra Gąsowskiego dla byłej teściowej.

"Danusiu! Mamo! Była Teściowo! Dziękuję Ci za Twoje serce, poczucie humoru, tolerancję, otwarty , nowoczesny umysł! Dziękuje Ci za pełną czułości i wytrwałości opiekę nad Mikołajem i Kubą! Dziękuję Ci , że tak pięknie wychowałaś Hanię i Pawła! Dziękuję Ci za opiekę nad Julcią, za szaliczki , które dla niej robiłaś , za rozmowy o książkach , które połykasz a wraz za Tobą połyka je Julcia! Jestem dumny , że jesteś niezwykle istotną, kochaną i naturalną „przewodniczką” naszej wielkiej rodziny wraz z Twoim Przyjacielem a moim Tatą Włodkiem. To Wy dajecie nam najwięcej nadziei i światła i dajecie przykład jak można pięknie żyć i pięknie „dojrzewać”! Kochamy Cię Danusiu i szanujemy niezwykle! 200 lat Kochana!!!❤️❤️❤️" 

Czytaj także: W Tańcu z Gwiazdami wróżono im sukces. Potem mówiło się, że łączy ich coś więcej niż koleżeństwo 

Hanna Śleszyńska, 2022 r.

Hanna Śleszyńska świętowała 90. urodziny swojej mamy.
Fot. AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.