Horoskop codzienny
HOROSKOP VIVY!

Co wydarzy się w Twoim życiu? Oto Twój horoskop na czwartek

Przepowiednia na 12.03.2020

Redakcja VIVA! 12 marca 2020 07:15
Horoskop codzienny

Gwiazdy przewidują, że znaki zodiaku będą dziś niezależne i zdecydowane. Takie nastawienie zniechęci do kompromisów, a opinia otoczenia nie będzie miała znaczenia. Horoskop 2020 na 12.03 zachęca do zmian, na które wcześniej brakowało odwagi.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 12.03: BARAN

Gwiazdy podpowiadają, że dzisiaj powinnaś zaufać swojej intuicji – szczególnie w sprawach zawodowych. Dzięki temu unikniesz błędów, które mogłyby zniszczyć to, na co pracowałaś przez długi czas. Horoskop nie przepowiada znaczących zmian w Twoim życiu osobistym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 12.03: BYK

Osoby spod znaku Byka nie będą narzekać na dzisiejszy dzień. Prawdopodobnie uda Ci się zrealizować jedno ze swoich pragnień, dlatego doskonały nastrój nie opuści Cię przez dłuższy czas. Jedynie relacja miłosna może Cię dziś rozczarować.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 12.03: BLIŹNIĘTA

Podpowiedź horoskopu na dziś: podążaj za swoimi pragnieniami. Nie ukrywaj najlepszych cech swojego charakteru, a wręcz przeciwnie – pokaż, jak wiele potrafisz, jeśli zależy Ci na szybkim rozwoju kariery. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 12.03: RAK

Przed Tobą dość spokojny i przyjemny dzień. Zarówno sprawy służbowe, jak i osobiste, zaczną układać się po Twojej myśli. Gwiazdy ostrzegają jedynie te przedstawicielki znaku, które narzekają na gorsze samopoczucie i przemęczenie. Zaniedbania względem zdrowia mogą doprowadzić do przykrych konsekwencji.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 12.03: LEW

Horoskop na 12.03.2020 przepowiada wszystkim osobom spod znaku Lwa kłopoty finansowe. Pomimo Twoich starań, prawdopodobnie nie pozbędziesz się zaległego długu. Poświęć czas na analizę swoich wydatków, aby nie popełniać podobnych błędów w przyszłości. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 12.03: PANNA

Nie podejmuj zbyt pochopnej decyzji o zmianach zawodowych. Gwiazdy nie wykluczają, że los szykuje dla Ciebie niespodziankę, jednak musisz wykazać się cierpliwością. Nie jest to dobry dzień na takie postanowienia. Horoskop nie wyklucza kłótni z bliska osobą. 

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 12.03: WAGA

Gwiazdy nie przewidują łatwego dnia dla osób spod znaku Wagi. Przemęczenie może zniechęcić Cię do wszystkiego, co zaplanowałaś na najbliższe dni. Postaraj się wypocząć, a szybko odzyskasz motywację do dalszego działania. W miłości bez zmian.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 12.03: SKORPION

Horoskop na czwartek nie przewiduje, aby wydarzenia dzisiejszego dnia w jakikolwiek sposób wpłynęły na Twoje życie, zarówno zawodowe, jak i uczuciowe. Wykorzystaj spokojną atmosferę dnia i postaraj się złagodzić konflikt z jedną z najbliższych Ci osób.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 12.03: STRZELEC

Gwiazdy nie wykluczają, że niektóre osoby spod znaku Strzelca otrzymają dziś kuszącą ofertę zawodową. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, poproś o poradę kogoś, komu ufasz. Być może uchroni Cię to od poważnego błędu. Samotne przedstawicielki znaku mają szansę na interesującą znajomość.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 12.03: KOZIOROŻEC

Przed Tobą bardzo spokojny, a nawet nieco leniwy dzień. Pamiętaj jednak, że im szybciej wywiążesz się z obowiązków na dziś, tym szybciej zajmiesz się swoimi sprawami. Gwiazdy nalegają, że powinnaś zwrócić szczególną uwagę na to, co dzieje się w Twojej relacji miłosnej. Jeszcze nie jest za późno na zmiany.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 12.03: WODNIK

Osoby spod znaku Wodnika poświęcą się dziś sprawom zawodowym. Prawdopodobnie zaangażujesz się w nowy projekt, który nie wzbudzi entuzjazmu Twoich najbliższych. Horoskop zapewnia jednak, że ta decyzja może wiele zmienić w Twoim życiu, również miłosnym.

DZIENNY HOROSKOP 2020 NA 12.03: RYBY

Horoskop na 12.03.2020 przepowiada osobom spod znaku Ryb przyjemny dzień. Twoje zaangażowanie w pracę w końcu się opłaci – nowa propozycja zawodowa może Cię zaskoczyć. Pomimo spokojnej atmosfery, nie pozwalaj się sobie na nadmierne lenistwo. Im więcej dziś zrobisz, tym lepiej dla Ciebie.  

Horoskop codzienny

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.