Borys Szyc i Justyna Nagłowska zaręczyli się
Fot. Instagram @borys.szyc
Z OSTATNIEJ CHWILI

Borys Szyc zaręczył się! „Parę dni nam zajęło żeby się nacieszyć i oswoić z tą myślą”

Wspaniałą wiadomością aktor podzielił się na Facebooku

Gabriela Czernecka 1 stycznia 2019 21:46
Borys Szyc i Justyna Nagłowska zaręczyli się
Fot. Instagram @borys.szyc

Borys Szyc zaręczył się! Aktor podzielił się wspaniałą informacją z fanami na Facebooku, gdzie zamieścił kilka wyjątkowych fotografii z ukochaną. Narzeczoną Borysa Szyca jest Justyna Nagłowska, jego wieloletnia partnerka. Para poznała się 17 lat temu, ale żadne z nich nie spodziewało się, że połączy ich coś więcej. Po latach odnowili znajomość i.. właśnie się zaręczyli. Poznajcie szczegóły!

Borys Szyc zaręczył się z Justyną Nagłowską

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zakochała się w sobie jeszcze przed laty, ale na przeszkodzie ich miłości stanął  nawał obowiązków. Ich relacja szybko się zakończyła. „Potem, każde z nas żyło osobno, na milion sposobów do momentu, kiedy 5 lat temu stanęliśmy znów twarzą w twarz. Teraz kochamy się jak dorośli, ale wygłupiamy i rozśmieszamy jak dawniej i to jest najpiękniejsze i najcenniejsze. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Przeszliśmy razem sporo trudnych chwil, które bardzo nas wzmocniły”, napisała w sieci ukochana aktora pod zdjęciem sprzed lat. Można jednak powiedzieć, że byli sobie pisani. Po latach odnowili znajomość.

Niedawno świętowali pięć lat bycia razem. Wygląda na to, że dla pary nadszedł moment, by przypieczętować swoje uczucie. Justyna Nagłowska i Borys Szyc zaręczyli się! Wspaniałą wiadomością podzielił się na Facebooku sam aktor. „Stało się... Powiedziała „tak”.... she said YES❤️❤️❤️ Pare dni nam zajęło żeby się nacieszyć i oswoić z tą myślą... Dziś życzymy Wam cudownego roku, zdrowia i takiej miłości, jaka nas spotkała. Dziękuje, że jesteś kochanie. Cała reszta już na ucho...”, czytamy na Facebooku aktora. 

„Parę dni temu, jeszcze w 2018 roku, ten fantastyczny mężczyzna zapytał mnie czy zostanę jego żoną...! Te 5 lat, które razem przeżyliśmy dało mi pewność, że chcę z nim iść przez życie, chcę się koło niego budzić i zasypiać, wychowywać z nim dzieci, dzielić pasje, rozmawiać na każdy temat, czuć z nim emocje, śmiać się i płakać i robić to wszystko, co zakochani w sobie przyjaciele robią razem. Powiedziałam TAK! I z wielką radością w sercu zostanę jego żoną! Dzielę się tym z Wami dopiero w nowym roku, chcąc życzyć Wam jedynie zdrowia i miłości. Od paru lat mam wrażenie, że nic innego nie jest ważniejsze. Kochajcie się”, napisała Justyna Nagłowska. 

Co ciekawe, plotki o tym, że para zaręczyła się pojawiły się w wakacje, gdy zakochani podzielili się romantycznymi fotografiami. Wówczas spędzali cudowne chwile na Sri Lance! Na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Uśmiechnięci, wypoczęci pozowali w romantycznym uścisku na tle zapierającego dech w piersiach krajobrazu. Czego chcieć więcej? Internauci doszukiwali się pierścionka. Co prawda musieli poczekać kilka miesięcy, ale doczekali się!

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zaręczyli się. Parze serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego!  

Borys Szyc, Justyna Nagłowska
Fot. Facebook @Borys Szyc

Borys Szyc, Justyna Nagłowska
Fot. Facebook @Borys Szyc

Borys Szyc, Justyna Nagłowska
Fot. Facebook @Borys Szyc

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.