Joanna Racewicz, Igor Janeczek, VIVA! 25/2021
Fot. Marta Wojtal
DZIECI GWIAZD

Joanna Racewicz świętuje 15. urodziny syna. Poruszające słowa i zdjęcia

„15 lat temu świat zawirował...", napisała

Karol Sowa 24 kwietnia 2023 09:56
Joanna Racewicz, Igor Janeczek, VIVA! 25/2021
Fot. Marta Wojtal

Wczoraj, czyli 23 kwietnia Joanna Racewicz opublikowała niezwykle poruszający wpis. Słynna dziennikarka w wyjątkowy sposób postanowiła uczcić 15. urodziny syna — Igora Janeczka. Zobaczcie wzruszający post ulubienicy publiczności. 

Joanna Racewicz i Paweł Janeczek — historia miłości, syn, dziecko, Igor Janeczek

Para poznała się w 2002 roku na pokładzie jednego z rządowych samolotów. Oboje poczuli wtedy motylki w brzuchu. Nie ukrywali swojego szczęścia i miłości. Dwa lata od pierwszego spotkania, postanowili wziąć ślub. Co więcej, w 2008 roku Joanna Racewicz i Paweł Janeczek zostali rodzicami Igora. Nikt jednak nie spodziewał się, że dwa lata później dojdzie do ogromnej tragedii. Ukochany słynnej dziennikarki w 2010 roku zginął w katastrofie smoleńskiej. 

CZYTAJ TEŻ: Małgorzatę Sochę i jej mamę łączy niezwykła więź. Upływający czas wiele zmienił w ich relacji

Joanna Racewicz, Igor Janeczek, VIVA! 25/2021
Fot. Marta Wojtal

Joanna Racewicz świętuje 15. urodziny syna — Igora Janeczka 

Od tamtego czasu to właśnie Joanna Racewicz stała się dla Igora zarówno mamą, jak i ojcem. Dziennikarka nie ukrywa też, że dziecko jest jej oczkiem w głowie i największym skarbem. Nic więc dziwnego, że w dniu jego 15. urodzin postanowiła opublikować poruszający wpis na Instagramie. Poza pięknymi słowami możemy zobaczyć jeszcze kilka fotografii, które przedstawiają Igora w najważniejszych momentach jego życia. „15 lat temu świat zawirował. Pierwszy krzyk, pierwszy zapach, dotyk. Ktoś położył mi tuż przy twarzy mały-wielki cud. Kruchy wtedy, drobny, a już ogromny. Pierwsza kąpiel w mocnych tatowych objęciach, pierwszy uśmiech, krok, pierwsze słowo. Błękit oczu, w których zamykał się wszechświat. Miłość bez końca, serce zanurzone w niebie. Tęsknię za czasem, gdy mieściłeś się na dłoni. Podziwiam, jak przerastasz mnie o głowę. Mądry, wspaniały, silny, niemodnie lojalny. Byt spod serca, pod każdym względem osobny. Niech rosną Ci skrzydła, codziennie mocniejsze. Niech niosą tam, gdzie tylko zapragniesz. Marzenia są drogą serca. W Twoim jest mapa. Gdybyś ją zgubił — jestem. Zawsze gdy potrzeba. Kocham, bez końca, Twoja M. ❤️ PS.: Pomyślcie dziś ciepło, proszę, o tym wspaniałym Młodym Człowieku. Wiele już przeszedł. Ocean przed Nim. Wasze wsparcie będzie bezcenne", napisała. 

Dziennikarka mimo wszystko stara się chronić prywatność 15-latka i  bardzo szanuje jego przestrzeń osobistą. Mamy nadzieję, że to, co najlepsze dopiero przed nimi. Dumnej mamie i jej synowi życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Apoloniusz Tajner we wzruszających słowach o zachowaniu Dawida Kubackiego wobec żony

Joanna Racewicz, Igor Janeczek, VIVA! 25/2021
Fot. Marta Wojtal
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.