Viva.pl

O TYM SIĘ MÓWI

Piłkarski geniusz czy oszust podatkowy? Jak Cristiano Ronaldo zdobył fortunę? EKSKLUZYWNE VIDEO

Najlepszy piłkarz na świecie Cristiano Ronaldo może iść do więzienia na 3,5 roku oraz zapłacić 28 milionów euro grzywny. W hiszpańskim sądzie właśnie odbyło się przesłuchanie, podczas którego oskarżony o ukrywanie dochodów CR7 złożył zeznania. Zdaniem prokuratora piłkarz w latach 2011-2014 unikał płacenia podatków i jest winny fiskusowi 14,7 mln euro.

Czy Cristiano Ronaldo trafi do więzienia?

Ronaldo nie przyznaje się do winy. Podczas przesłuchania udało mu się wyprowadzić z równowagi sędziego, gdy powiedział, że „gdyby nie nazywał się Cristiano Ronaldo to w ogóle by go tam nie było”. Sędzia Monica Gomez Ferrer odpowiedziała mu, że przed nim w podobnych sprawach zeznawało wielu anonimowych ludzi. Po wyjściu z sądu Cristiano wydał oświadczenie, w którym oznajmił, że nigdy niczego nie ukrywał, a hiszpańska skarbówka wie o jego dochodach wszystko. Cristiano Ronaldo tylko w 2016 roku zarobił 32 miliony euro. Jak wyglądały jego początki i jak udało mu się zarobić taką fortunę zobaczycie w naszym materiale wideo.

Zobacz także: Cristiano Ronaldo trafi do więzienia za oszustwa podatkowe? Piłkarz wydał w tej sprawie oświadczenie: „Wierzę, że...”

Wideo

4 różne kobiety, miasta, osobowości...

Polecamy

Top