Tylko u nas!

Anna Skura pokazała nam swój trik na piękne i jędrne pośladki!

Jest naprawdę banalnie prosty!

Marta Cieplak 1 kwietnia 2020 16:31

Anna Skura podczas rozmowy live z dziennikarką VIVY!, Barbarą Łubko, pokazała jak trenuje w domu, by mieć zgrabne, jędrne pośladki! Okazuje się, że aby wykonać to ćwiczenie prawidłowo, potrzebne są hantle. Ale w dobie kwarantanny korzystamy z tego co mamy i influencerka podpowiada, by zastąpić je... plastikową butelką z wodą! A taką raczej każdy z nas ma w domu. Anna Skura rekomenduje kilka serii na każdą nogę wykonywać codziennie. My ze swojej strony polecamy dorzucić jeszcze kilkanaście przysiadów i unoszenie nóg w górę oraz na bogi (najlepiej z klęku podpartego). Zajmie to dosłownie kilka minut, a jest szansa na to, że po kwarantannie nasze pośladki będą wyglądać idealnie!

Do tego Anna Skura znana z bloga What Anna Wears poleca też korzystanie z treningów live na Instagramie prowadzonych m.in. przez Ewę Chodakowską, bo, jak sama mówi, to dobrze mobilizuje do aktywności. Nas zachęcił trik Ani, który dokładnie zobaczysz w naszym video! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?