Tylko u nas!

Anna Skura pokazała nam swój trik na piękne i jędrne pośladki!

Jest naprawdę banalnie prosty!

Marta Cieplak 1 kwietnia 2020 16:31

Anna Skura podczas rozmowy live z dziennikarką VIVY!, Barbarą Łubko, pokazała jak trenuje w domu, by mieć zgrabne, jędrne pośladki! Okazuje się, że aby wykonać to ćwiczenie prawidłowo, potrzebne są hantle. Ale w dobie kwarantanny korzystamy z tego co mamy i influencerka podpowiada, by zastąpić je... plastikową butelką z wodą! A taką raczej każdy z nas ma w domu. Anna Skura rekomenduje kilka serii na każdą nogę wykonywać codziennie. My ze swojej strony polecamy dorzucić jeszcze kilkanaście przysiadów i unoszenie nóg w górę oraz na bogi (najlepiej z klęku podpartego). Zajmie to dosłownie kilka minut, a jest szansa na to, że po kwarantannie nasze pośladki będą wyglądać idealnie!

Do tego Anna Skura znana z bloga What Anna Wears poleca też korzystanie z treningów live na Instagramie prowadzonych m.in. przez Ewę Chodakowską, bo, jak sama mówi, to dobrze mobilizuje do aktywności. Nas zachęcił trik Ani, który dokładnie zobaczysz w naszym video! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.