Tylko u nas!

Anna Skura pokazała nam swój trik na piękne i jędrne pośladki!

Jest naprawdę banalnie prosty!

Marta Cieplak 1 kwietnia 2020 16:31

Anna Skura podczas rozmowy live z dziennikarką VIVY!, Barbarą Łubko, pokazała jak trenuje w domu, by mieć zgrabne, jędrne pośladki! Okazuje się, że aby wykonać to ćwiczenie prawidłowo, potrzebne są hantle. Ale w dobie kwarantanny korzystamy z tego co mamy i influencerka podpowiada, by zastąpić je... plastikową butelką z wodą! A taką raczej każdy z nas ma w domu. Anna Skura rekomenduje kilka serii na każdą nogę wykonywać codziennie. My ze swojej strony polecamy dorzucić jeszcze kilkanaście przysiadów i unoszenie nóg w górę oraz na bogi (najlepiej z klęku podpartego). Zajmie to dosłownie kilka minut, a jest szansa na to, że po kwarantannie nasze pośladki będą wyglądać idealnie!

Do tego Anna Skura znana z bloga What Anna Wears poleca też korzystanie z treningów live na Instagramie prowadzonych m.in. przez Ewę Chodakowską, bo, jak sama mówi, to dobrze mobilizuje do aktywności. Nas zachęcił trik Ani, który dokładnie zobaczysz w naszym video! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.