Tylko u nas!

Anna Skura pokazała nam swój trik na piękne i jędrne pośladki!

Jest naprawdę banalnie prosty!

Marta Cieplak 1 kwietnia 2020 16:31

Anna Skura podczas rozmowy live z dziennikarką VIVY!, Barbarą Łubko, pokazała jak trenuje w domu, by mieć zgrabne, jędrne pośladki! Okazuje się, że aby wykonać to ćwiczenie prawidłowo, potrzebne są hantle. Ale w dobie kwarantanny korzystamy z tego co mamy i influencerka podpowiada, by zastąpić je... plastikową butelką z wodą! A taką raczej każdy z nas ma w domu. Anna Skura rekomenduje kilka serii na każdą nogę wykonywać codziennie. My ze swojej strony polecamy dorzucić jeszcze kilkanaście przysiadów i unoszenie nóg w górę oraz na bogi (najlepiej z klęku podpartego). Zajmie to dosłownie kilka minut, a jest szansa na to, że po kwarantannie nasze pośladki będą wyglądać idealnie!

Do tego Anna Skura znana z bloga What Anna Wears poleca też korzystanie z treningów live na Instagramie prowadzonych m.in. przez Ewę Chodakowską, bo, jak sama mówi, to dobrze mobilizuje do aktywności. Nas zachęcił trik Ani, który dokładnie zobaczysz w naszym video! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.