Anna Skura, VIVA! Mama, listopad 2019
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Skura pokazała, jak ćwiczy jogę z córką!

Nagranie jest wzruszające

Redakcja VIVA! 17 listopada 2019 18:30
Anna Skura, VIVA! Mama, listopad 2019
Fot. Marta Wojtal

Życie influencerki z pewnością nie należy do najłatwiejszych, a już na pewno, gdy ma się małe dziecko. O tym przekonała się Anna Skura. Mimo ciążących obowiązków i opieki małym dzieckiem blogerka znalazła czas na ćwiczenia, aby odzyskać figurę sprzed ciąży. Na swoim Instagramie pokazała przeurocze nagranie ze swoją córką, musicie to zobaczyć!

Anna Skura pokazała jak ćwiczy

Po narodzinach swojego pierwszego potomstwa, już kilka miesięcy później infulencerka pokazała się ze świetną sylwetką. Jej sekretem idealnej figury jest joga. Jednak jak się okazuje, gwiazda ma dodatkową motywację, a przy okazji kompana do ćwiczeń – oczywiście mowa o małej córeczce. Na Instagramie @whatannwears Ania pokazała, jak wygląda codzienny trening z jej dzieckiem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

Joga po ciąży

To właśnie dzięki tym ćwiczeniom Skurze udało się wrócić do formy. Sama podkreśla, że regularne treningi oraz zbilansowana dieta sprawiają cuda. ,,Nie potrzebuję sprzętów w domu, wystarczy mata/ręcznik + dobre chęci i butelka wody. Możecie to nazwać kultem ciała, ja wolę w zdrowym ciele zdrowy duch”.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

Anna Skura z córką Melody w sesji dla magazynu VIVA! Mama:

Anna Skura „VIVA!Mama”
Fot. Marta Wojtal
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.