Anna Skura, VIVA! Mama, listopad 2019
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Skura pokazała, jak ćwiczy jogę z córką!

Nagranie jest wzruszające

Redakcja VIVA! 17 listopada 2019 18:30
Anna Skura, VIVA! Mama, listopad 2019
Fot. Marta Wojtal

Życie influencerki z pewnością nie należy do najłatwiejszych, a już na pewno, gdy ma się małe dziecko. O tym przekonała się Anna Skura. Mimo ciążących obowiązków i opieki małym dzieckiem blogerka znalazła czas na ćwiczenia, aby odzyskać figurę sprzed ciąży. Na swoim Instagramie pokazała przeurocze nagranie ze swoją córką, musicie to zobaczyć!

Anna Skura pokazała jak ćwiczy

Po narodzinach swojego pierwszego potomstwa, już kilka miesięcy później infulencerka pokazała się ze świetną sylwetką. Jej sekretem idealnej figury jest joga. Jednak jak się okazuje, gwiazda ma dodatkową motywację, a przy okazji kompana do ćwiczeń – oczywiście mowa o małej córeczce. Na Instagramie @whatannwears Ania pokazała, jak wygląda codzienny trening z jej dzieckiem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

Joga po ciąży

To właśnie dzięki tym ćwiczeniom Skurze udało się wrócić do formy. Sama podkreśla, że regularne treningi oraz zbilansowana dieta sprawiają cuda. ,,Nie potrzebuję sprzętów w domu, wystarczy mata/ręcznik + dobre chęci i butelka wody. Możecie to nazwać kultem ciała, ja wolę w zdrowym ciele zdrowy duch”.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

Anna Skura z córką Melody w sesji dla magazynu VIVA! Mama:

Anna Skura „VIVA!Mama”
Fot. Marta Wojtal
 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.