Kinga Duda, córka Andrzeja Dudy, córka Agaty Dudy, córki polskich prezydentów
Fot. East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Kinga Duda już wie, co będzie robić w przyszłości. Ta decyzja nie będzie zaskoczeniem!

24-latka właśnie przyjęła obiecującą ofertę pracy

Redakcja VIVA! 15 listopada 2019 15:50
Kinga Duda, córka Andrzeja Dudy, córka Agaty Dudy, córki polskich prezydentów
Fot. East News

Kinga Duda mogłaby być najpopularniejszą nastolatką w Polsce, ale zdecydowanie unika takiego rozgłosu. Córka pary prezydenckiej stawia za to na edukację, oraz rozwój osobisty i zawodowy. Zadbała o swoją przyszłość, i wygląda na to, że postanowiła również, w jakim kierunku chce zmierzać.

Gdzie pracuje Kinga Duda?

Kinga Duda postanowiła pójść w ślady ojca, prezydenta Andrzeja Dudy, i odnalazła się w temacie prawa. Jej osiągnięcia robią ogromne wrażenie – ciężko pracowała na swój sukces, poświęcając każdą wolną chwilę nauce na Uniwersytecie Jagiellońskim. W maju tego roku ukończyła ostatni rok studiów, nic więc dziwnego, że od razu otrzymała kilka propozycji współpracy.

Córka pary prezydenckiej brała udział w licznych szkoleniach, a także zdecydowała się na staż w jednej z najlepszych kancelarii prawniczych w Polsce. Jej specjalizacje to międzynarodowe prawo handlowe, postępowanie cywilne, oraz metody alternatywnego sposobu rozstrzygania sporów.

Kinga Duda stroni od mediów, dlatego bardzo rzadko się w nich pojawia. Doniesienia o nowym miejscu pracy potwierdziła poprzez portal LinkedIn, na którym oznaczyła, że właśnie rozpoczęła karierę w warszawskiej kancelarii Maruta Wachta, która otrzymała prestiżową nagrodę The Lawyer European Awards w 2018 roku.

Z informacji, udostępnionej przez córkę Andrzeja Dudy wynika, że objęła stanowisko młodszego prawnika (Junior Associate). 

Kinga Duda w USA
Fot. AP/Associated Press/East News

Kinga Duda, Andrzej Duda
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.