Eva Evans
Fot. Eva Evans Instagram/@itsevaevans
Pożegnanie

Eva Evans nie żyje. Miała zaledwie 29 lat. Tragiczną informację przekazała jej siostra

Influencerka współpracowała m.in. z Miley Cyrus

Marta Nawacka 23 kwietnia 2024 08:25
Eva Evans
Fot. Eva Evans Instagram/@itsevaevans

W mediach społecznościowych pojawiła się przykra informacja o śmierci zaledwie 29-letniej influencerki. Eva Evans rozwijała karierę w branży filmowej i cieszyła się sporą popularnością. Współpracowała między innymi z Miley Cyrus. Tragiczną wiadomość przekazała pogrążona w żalu siostra. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci.

Eva Evans nie żyje

Siostra Evy Evans podzieliła się tragiczną wiadomością w swoich mediach społecznościowych. „Wczoraj moja rodzina otrzymała wiadomość, że zmarła nasza słodka, cudowna, kreatywna, troskliwa i zabawna Eva, moja piękna siostra (...) W najbliższy wtorek, 23 kwietnia wieczorem na dolnym Manhattanie odbędzie się uroczyste pożegnane Evy. Szkoda, że nie ma jej teraz obok mnie, ona znalazłaby lepsze słowa, by opisać to, co czuję”, napisała.

Czytaj też: Zniknęła u szczytu sławy, dla rodziny poświęciła karierę. Tak dziś wygląda Anna Nehrebecka

Nie żyje Eva Evans. Kim była?

29-latka była popularną TikTokerką, która zgromadziła około 300 tysięcy obserwujących. W swoich mediach społecznościowych pokazywała życie w Nowym Jorku z perspektywy początkującego filmowca. Eva Evans rozwijała karierę filmową, udało jej się wyprodukować serial „Club Rat”, który dostępny jest na platformie Amazon Prime Video. Wystąpiła w nim również jako aktorka.

Ponadto Eva Evans współpracowała między innymi z Miley Cyrus przy jej teledysku, a także przy reklamie marki Dior. Póki co nie jest wiadomo, co było przyczyną śmierci zaledwie 29-letniej artystki. „Po 24 godzinach nadal znajduję się w ciągłym cyklu zaprzeczania i akceptacji, więc wiem, jak niewiarygodna i trudna będzie ta wiadomość”, pisała jej siostra. Bliskim składamy najszczersze kondolencje.  

Zobacz także: Iwona Pavlović w ostrych słowach o Dagmarze Kaźmierskiej. Nie zostawiła na niej suchej nitki

Eva Evans
Fot. Eva Evans Instagram/@itsevaevans

Eva Evans
Fot. Eva Evans Instagram/@itsevaevans

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.