Rebel Wilson
Fot. David M. Benett/Dave Benett/Getty Images
O tym się mówi!

Długo walczyła o sylwetkę, schudła 35 kilogramów. Rebel Wilson bez ogródek powiedziała, co jej pomogło

Ten sekret powinien znać każdy

Aleksandra Frankowska 5 kwietnia 2024 15:27
Rebel Wilson
Fot. David M. Benett/Dave Benett/Getty Images

Rebel Wilson jest jedną z najpopularniejszych aktorek zza oceanu. Gwiazda Hollywood jest na językach wszystkich z wielu powodów, a jednym z nich jest jej spektakularna metamorfoza. Udało jej się zrzucić 35 kg. Jaki jest sekret jej znakomitej figury?

ZOBACZ TEŻ: Na diagnozę czekała 40 lat. Mama błagała Selmę Blair, by o chorobie nie mówiła publicznie

Rebel Wilson schudła 35 kg

Rebel Wilson zawsze miała pełne kształty i z tego zasłynęła w Hollywood. Znana była z akceptacji samej siebie i tego, jak podchodzi do życia z dystansem. A jednak kilka lat temu postanowiła, że rozpocznie metamorfozę i stopniowo ubywało jej kilogramów. Tym samym finalnie zrzuciła aż 35 kilogramów, a pomogła jej nie tylko dieta. Sekretem jej obecnej figury jest coś, o czym wszyscy bardzo często zapominamy. Wdrażane regularnie, pozwala osiągnąć spektakularne efekty.

Rebel Wilson spektakularna metamorfoza
Fot. East News

Sekret figury Rebel Wilson

Okazuje się, że aktorka ma swój sprawdzony sposób na utrzymanie sylwetki, którą doprowadziła wręcz do perfekcji. Jaki jest sekret figury Rebel Wilson?

"Najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej jest po prostu chodzenie. Nie musi być bardzo intensywne, nie musi być pod górę, po prostu umiarkowany spacer przez godzinę dziennie" - zdradziła Wilson w Apple+ fitness.

Rebel Wilson
Fot. Lisa Maree Williams/Getty Images

Jej dieta oparta była głównie na białku i rezygnacji z cukru. Dodatkowo Rebel zaczęła ćwiczyć, zwłaszcza cardio. I oto efekt WOW! Rewelacyjny, prawda? 

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.