Najpiękniejsze ciało na świecie
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Ta kobieta ma najpiękniejsze ciało na świecie!

Jej zdjęcia robią furorę w sieci!

Aleksandra Frankowska 27 sierpnia 2021 16:30
Najpiękniejsze ciało na świecie
Fot. Instagram

Internauci coraz częściej wybierają swoje ideały w rankingach w sieci. Tym razem wybrano posiadaczkę najpiękniejszego ciała na świecie, a została nią brazylijska modelka Izabel Goulart. Wiele osób może kojarzyć ją, jako jednego z aniołków Victoria’s Secret. Zdjęcia modelki w sieci robią prawdziwą furorę, a figury pozazdrościłabym jej każda kobieta. Jej sylwetka jest niesamowicie idealna, pozbawiona nawet grama tłuszczu. Jak Wam się podoba wybór internautów?

Czytaj też: Kto zachwycił makijażem na gali BAFTA 2021?

Izabel Goulart ma najpiękniejsze ciało na świecie

36-letnia modelka z Brazylii zostałą okrzyknięta posiadaczką najpiękniejszego ciała świata. Trudno się nie zgodzić, jej idealny kształty, jakie prezentuje na swoim Instagramie powodują, że nie można oderwać od niej wzroku. Jest nie tylko szczupła, ale doskonale umięśniona. Każdy kawałek jej ciała ma perfekcyjne proporcje. Jak sama mówi, od zawsze była szczupła, a dzieci w szkole przezywały ją żyrafą. Modelką została w wieku 14 lat i wtedy jej los całkowicie się odmienił. W 2004 roku mogła pochwalić się już zagranicznymi kontraktami, jakimi jak Chanel, Michael Kors czy Balenciaga. Od 2006 roku jest również słynnym aniołkiem Victoria’s Secret.

Obecnie jej konto na Instagramie obserwuje ponad 4,6 mln osób. Jak Wam się podoba jej ciało? Zasłużyła na tytuł, którym nagrodzili ją internauci? 

TAGI #ciało #figura

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.