Najpiękniejsze ciało na świecie
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Ta kobieta ma najpiękniejsze ciało na świecie!

Jej zdjęcia robią furorę w sieci!

Aleksandra Frankowska 27 sierpnia 2021 16:30
Najpiękniejsze ciało na świecie
Fot. Instagram

Internauci coraz częściej wybierają swoje ideały w rankingach w sieci. Tym razem wybrano posiadaczkę najpiękniejszego ciała na świecie, a została nią brazylijska modelka Izabel Goulart. Wiele osób może kojarzyć ją, jako jednego z aniołków Victoria’s Secret. Zdjęcia modelki w sieci robią prawdziwą furorę, a figury pozazdrościłabym jej każda kobieta. Jej sylwetka jest niesamowicie idealna, pozbawiona nawet grama tłuszczu. Jak Wam się podoba wybór internautów?

Czytaj też: Kto zachwycił makijażem na gali BAFTA 2021?

Izabel Goulart ma najpiękniejsze ciało na świecie

36-letnia modelka z Brazylii zostałą okrzyknięta posiadaczką najpiękniejszego ciała świata. Trudno się nie zgodzić, jej idealny kształty, jakie prezentuje na swoim Instagramie powodują, że nie można oderwać od niej wzroku. Jest nie tylko szczupła, ale doskonale umięśniona. Każdy kawałek jej ciała ma perfekcyjne proporcje. Jak sama mówi, od zawsze była szczupła, a dzieci w szkole przezywały ją żyrafą. Modelką została w wieku 14 lat i wtedy jej los całkowicie się odmienił. W 2004 roku mogła pochwalić się już zagranicznymi kontraktami, jakimi jak Chanel, Michael Kors czy Balenciaga. Od 2006 roku jest również słynnym aniołkiem Victoria’s Secret.

Obecnie jej konto na Instagramie obserwuje ponad 4,6 mln osób. Jak Wam się podoba jej ciało? Zasłużyła na tytuł, którym nagrodzili ją internauci? 

TAGI #ciało #figura

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.