Najpiękniejsze ciało na świecie
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Ta kobieta ma najpiękniejsze ciało na świecie!

Jej zdjęcia robią furorę w sieci!

Aleksandra Frankowska 14 kwietnia 2021 12:27
Najpiękniejsze ciało na świecie
Fot. Instagram

Internauci coraz częściej wybierają swoje ideały w rankingach w sieci. Tym razem wybrano posiadaczkę najpiękniejszego ciała na świecie, a została nią brazylijska modelka Izabel Goulart. Wiele osób może kojarzyć ją, jako jednego z aniołków Victoria’s Secret. Zdjęcia modelki w sieci robią prawdziwą furorę, a figury pozazdrościłabym jej każda kobieta. Jej sylwetka jest niesamowicie idealna, pozbawiona nawet grama tłuszczu. Jak Wam się podoba wybór internautów?

Czytaj też: Kto zachwycił makijażem na gali BAFTA 2021?

Izabel Goulart ma najpiękniejsze ciało na świecie

36-letnia modelka z Brazylii zostałą okrzyknięta posiadaczką najpiękniejszego ciała świata. Trudno się nie zgodzić, jej idealny kształty, jakie prezentuje na swoim Instagramie powodują, że nie można oderwać od niej wzroku. Jest nie tylko szczupła, ale doskonale umięśniona. Każdy kawałek jej ciała ma perfekcyjne proporcje. Jak sama mówi, od zawsze była szczupła, a dzieci w szkole przezywały ją żyrafą. Modelką została w wieku 14 lat i wtedy jej los całkowicie się odmienił. W 2004 roku mogła pochwalić się już zagranicznymi kontraktami, jakimi jak Chanel, Michael Kors czy Balenciaga. Od 2006 roku jest również słynnym aniołkiem Victoria’s Secret.

Obecnie jej konto na Instagramie obserwuje ponad 4,6 mln osób. Jak Wam się podoba jej ciało? Zasłużyła na tytuł, którym nagrodzili ją internauci? 

TAGI #ciało #figura

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.