Penelope z Bridgertonów
Fot. materiały prasowe Netflix
O tym się mówi

Nicola Coughlan, odtwórczyni Penelopy Featherington w serialu Bridgertonowie, szczerze o swoim ciele, nagości na ekranie i... wieku

Nie uwierzycie, ile lat ma aktorka grająca nastolatkę!

Marta Cieplak 20 maja 2024 14:30
Penelope z Bridgertonów
Fot. materiały prasowe Netflix

Nicola Coughlan, aktorka, która gra Penelope Featherington w uwielbianym przez widzów Netflixa serialu „Bridgertonowie”, jest teraz na ustach wszystkich. I nic dziwnego, bo po pierwsze została główną bohaterką trzeciego sezonu, a po drugie sama przyznała, że poprosiła reżysera o... więcej rozbieranych scen! Te jeszcze przed nami, bo na razie Netflix pokazał tylko pierwsze cztery odcinki produkcji. Ale po tym, co wyznała w rozmowie z amerykańskim The Stylist, jesteśmy pewni, że będzie o niej jeszcze głośniej!

Penelopa z Bridgertonów o nagich i odważnych scenach w serialu

Irlandzka aktorka Nicola Coughlan, nie ma łatwo w świecie filmu. Gdy obok niej występują głównie bardzo szczupłe aktorki, które zasypywane są komplementami, ona musi mierzyć się z krytyką od lat. W 2022 roku po emisji Bridgertonów napisała nawet post na Instagramie, który odbił się szerokich echem w mediach społecznościowych:

„Jedna sprawa, jeśli masz opinię na temat mojego ciała proszę, nie dziel się nią ze mną. Większość ludzi jest miła i nie próbuje być obraźliwa, ale jestem tylko jedną istotą ludzką i naprawdę trudno jest wziąć ciężar tysięcy opinii na temat tego, jak wyglądam, wysyłanych bezpośrednio do mnie każdego dnia. Jeśli masz opinię o mnie, to ok, rozumiem, że jestem w telewizji i że ludzie będą mieli swoje przemyślenia i opinie, ale błagam, nie wysyłaj tego do mnie bezpośrednio”.

I choć jej wygląd się nie zmienił, po upływie dwóch lat odważyła się na wielki krok. Gdy dowiedziała się, że w trzecim sezonie będzie główną bohaterką, sama zdecydowała o tym, jak bardzo chce się obnażyć na ekranie w scenach z Colinem Bridgertonem.

„Specjalnie poprosiłam o uwzględnienie pewnych kwestii i momentów. Jest jedna scena, w której jestem bardzo naga przed kamerą i to był mój pomysł, mój wybór" powiedziała Nicola w rozmowie z The Stylist. „To było niesamowicie wzmacniające. Czułam się piękna w tym momencie i pomyślałam, że kiedy będę miała 80 lat, chcę spojrzeć na to wstecz i przypomnieć sobie, jak świetnie wyglądałam!" dodała.

Ile lat ma Nicola Coughlan?

Choć Nicola ma ekranie wygląda bardzo młodo i wciela się w Penelopę, która ma ma zaledwie 19 lat, okazuje się, że w rzeczywistości aktorka ma już lat 37! Jak to możliwe? To zasługa genów i tzw. baby face. Sama aktorka przyznaje, że dzięki młodemu wyglądowi ma większy wybór ról.

Okazuje się jednak, że sytuacja ta ma także drugą, ciemniejszą stronę. Nicola wyznała w rozmowie z portalem Refinery 29, że wielokrotnie namawiano ją, by zatajała swój wiek, bo w świecie filmu może on jej przeszkadzać. Aktorka jednak nigdy się nie odważyła, żeby kłamać w tej kwestii. „Słaba ze mnie kłamczucha” dodaje. 

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.