Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska
O tym się mówi!

Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej smukłej sylwetki

Jak ona to robi, że wygląda jak supermodelka, a właśnie skończyła 50 lat?

Aleksandra Frankowska 2 sierpnia 2022 11:30
Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Justyna Steczkowska im jest starsza, tym piękniejsza. Gwiazda ma prawdziwy przepis na zatrzymanie czasów lub niesamowite geny, które sprawiają, że od lat wygląda niesamowicie. Nie zmienia się też jej szczupła sylwetka, którą zachwyca podczas nadmorskich wakacji. Niedawno wokalistka zdecydowała się na zdradzenie tajemnicy, w czym tkwi sekret jej pięknej figury. Jak myślicie, o czym mowa?

Czytaj też: Justyna Steczkowska zachwyca w bikini na wakacjach!

Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki

Wokalistka, właśnie skończyła 50 lat, wygląda co najmniej na 20 lat mniej. Cieszy się dobrym zdrowiem i piękną figurą. Dopiero teraz Steczkowska otwarcie przyznała, czemu zawdzięcza tak niesamowite ciało, którego pozazdrościłyby jej 20-latki.

W życiu piosenkarki bardzo ważne są regularne ćwiczenia. Stara się jeść wszystko, ale zdrowo i następnie spalać zbędne kalorie na siłowni.

Nie mam paktu z diabłem, wręcz trzymam się od niego z daleka. Jem wszystko, tylko po prostu ćwiczę. Gdy moi synowie albo mąż w weekend gotują, to oczywiście jakiś kilogram mi przybędzie, bo uwielbiam biesiadować z rodziną. Ale potem przychodzi poniedziałek, trzeba iść na ćwiczenia - powiedziała wokalistka w rozmowie z "Faktem".

Sekretem Steczkowskiej jest również całkowita rezygnacja z alkoholu. Pozwala jej to nie puchnąć. Czasami sięga po kieliszek wina lub bezalkoholowe piwo, ale to jej jedyne grzeszki.

Jak Wam się podoba figura Steczkowskiej?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…