Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska
O tym się mówi!

Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej smukłej sylwetki w wieku 49 lat!

Jak ona to robi?

Aleksandra Frankowska 16 czerwca 2021 17:27
Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Justyna Steczkowska im jest starsza, tym piękniejsza. Gwiazda ma prawdziwy przepis na zatrzymanie czasów lub niesamowite geny, które sprawiają, że od lat wygląda niesamowicie. Nie zmienia się też jej szczupła sylwetka, którą zachwyca podczas nadmorskich wakacji. Dopiero teraz wokalistka zdecydowała się na zdradzenie tajemnicy, w czym tkwi sekret jej pięknej figury. Jak myślicie, o czym mowa?

Czytaj też: Justyna Steczkowska zachwyca w bikini na wakacjach!

Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki

Wokalistka, która niedługo skończy już 49 lat, wygląda na jakieś 20 lat mniej. Cieszy się dobrym zdrowiem i piękną figurą. Dopiero teraz Steczkowska otwarcie przyznała, czemu zawdzięcza tak niesamowite ciało, którego pozazdrościłyby jej 20-latki.

W życiu piosenkarki bardzo ważne są regularne ćwiczenia. Stara się jeść wszystko, ale zdrowo i następnie spalać zbędne kalorie na siłowni.

Nie mam paktu z diabłem, wręcz trzymam się od niego z daleka. Jem wszystko, tylko po prostu ćwiczę. Gdy moi synowie albo mąż w weekend gotują, to oczywiście jakiś kilogram mi przybędzie, bo uwielbiam biesiadować z rodziną. Ale potem przychodzi poniedziałek, trzeba iść na ćwiczenia - powiedziała wokalistka w rozmowie z "Faktem".

Sekretem Steczkowskiej jest również całkowita rezygnacja z alkoholu. Pozwala jej to nie puchnąć. Czasami sięga po kieliszek wina lub bezalkoholowe piwo, ale to jej jedyne grzeszki.

Jak Wam się podoba figura Steczkowskiej?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.