Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska
O tym się mówi!

Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej smukłej sylwetki w wieku 49 lat!

Jak ona to robi?

Aleksandra Frankowska 16 czerwca 2021 17:27
Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Justyna Steczkowska im jest starsza, tym piękniejsza. Gwiazda ma prawdziwy przepis na zatrzymanie czasów lub niesamowite geny, które sprawiają, że od lat wygląda niesamowicie. Nie zmienia się też jej szczupła sylwetka, którą zachwyca podczas nadmorskich wakacji. Dopiero teraz wokalistka zdecydowała się na zdradzenie tajemnicy, w czym tkwi sekret jej pięknej figury. Jak myślicie, o czym mowa?

Czytaj też: Justyna Steczkowska zachwyca w bikini na wakacjach!

Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej szczupłej sylwetki

Wokalistka, która niedługo skończy już 49 lat, wygląda na jakieś 20 lat mniej. Cieszy się dobrym zdrowiem i piękną figurą. Dopiero teraz Steczkowska otwarcie przyznała, czemu zawdzięcza tak niesamowite ciało, którego pozazdrościłyby jej 20-latki.

W życiu piosenkarki bardzo ważne są regularne ćwiczenia. Stara się jeść wszystko, ale zdrowo i następnie spalać zbędne kalorie na siłowni.

Nie mam paktu z diabłem, wręcz trzymam się od niego z daleka. Jem wszystko, tylko po prostu ćwiczę. Gdy moi synowie albo mąż w weekend gotują, to oczywiście jakiś kilogram mi przybędzie, bo uwielbiam biesiadować z rodziną. Ale potem przychodzi poniedziałek, trzeba iść na ćwiczenia - powiedziała wokalistka w rozmowie z "Faktem".

Sekretem Steczkowskiej jest również całkowita rezygnacja z alkoholu. Pozwala jej to nie puchnąć. Czasami sięga po kieliszek wina lub bezalkoholowe piwo, ale to jej jedyne grzeszki.

Jak Wam się podoba figura Steczkowskiej?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.