Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz
O tym się mówi!

Agnieszka Włodarczyk przyznaje, ile przytyła w ciąży!

I pokazuje, ile kilogramów już udało jej się zgubić

Marta Cieplak 14 lipca 2021 14:30
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

Agnieszka Włodarczyk 7 lipca 2021 po raz pierwszy została mamą. Jako nieliczna z gwiazd zdecydowała się na poród w państwowym szpitalu, a nie w prywatnej klinice, co wywołało niemal narodową dyskusję na temat warunków tam panujących. Aktorka regularnie publikuje zdjęcia i filmiki na swoim Instastories – na jednym z ostatnich postanowiła się zważyć i przyznała, ile przytyła w czasie ciąży.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk opowiedziała o porodzie w państwowym szpitalu

Ile Agnieszka Włodarczyk przytyła w ciąży?

Agnieszka Włodarczyk jest bardzo aktywna na Instagramie, a jej konto obserwuje już 234 tysiące osób. Gwiazda chętnie publikuje filmiki, na których dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami i pokazuje fragmenty swojego życia prywatnego. Wczoraj opublikowała video, na którym po raz pierwszy od porodu wchodzi na wagę!

A teraz, bez żadnego ciśnienia, a z czystej ciekawości zobaczymy ile spadło kilo po tygodniu od porodu, powiedziała.

Okazuje się, że aktorka przytyła w czasie ciąży 20 kg, a teraz waży mniej już o 8 kg! I to bez żadnych wyrzeczeń i diety. Skąd to wiemy? Bo na kolejnym filmiku opowiedziała, że właśnie zamierza zjeść pierogi z jagodami! Do tego poprosiła o przywiezienie słodkich dżemów. Jak widać Agnieszka Włodarczyk nie skupia się teraz na utracie wagi, a przede wszystkim na maleństwie!

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk urodziła! Dumni rodzice wybrali dla synka wyjątkowe imię

Aktorka wyznała też, że po raz pierwszy od narodzin synka wyszła sama z domu i zostawiła malucha z tatą na dwie godziny.

Robert zajął się nim rewelacyjnie. Ogromnie mnie to wzrusza i porusza, wyznała. 

Aż miło się tego słucha! Polecamy filmiki Agnieszki na jej stories, bo jest w nich ogromna doza ciepła i prawdziwych emocji. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?