Jak będziemy farbować włosy na lato 2021?

Marta Cieplak 7 czerwca 2021 17:30

Masz ochotę na zmianę uczesania? Zanim zdecydujesz się na krótkie cięcie, zacznij od koloru! Lekka zmiana odcienia może bardzo odmienić twój wizerunek. A w jaki sposób będziemy farbować włosy latem 2021? Jaka koloryzacja i jakie odcienie będą najmodniejsze oraz w jakich będzie Ci najbardziej do twarzy? O tym możesz zdecydować sama, lub poprosić o poradę stylistę fryzur, lub kolorystę. I choć przyjęło się, że najczęściej na wiosnę włosy rozjaśniamy, to obserwując to, co działo się na pokazach mody na wiosnę i lato 2021 okazuje się, że równie modne będzie także przyciemnianie włosów. Hitem będzie bowiem ciemny brąz, a nawet czerń łączona z różnej długości grzywkami! Nie zabraknie także rudości – od jasnych po ciemne, wpadającymi w oberżynę. Ale fanki blondów też znajdą coś dla siebie – powraca bowiem surferski i truskawkowy blond na wiosnę i lato 2021. To odcienie, które idealnie skomponują się z sukienkami w stylu boho! Który z nich wybierzesz? Aby ułatwić Ci wybór, stworzyliśmy galerię najładniejszych kolorów włosów na wiosnę i lato 2021 prosto z wybiegów z Mediolanu, Paryża i Nowego Jorku! Zobacz też najmodniejsze fasony na wiosnę 2021! 

1/9
nietypowe-kolory-wlosow-wiosna-2021
Copyright @imax.tree
1/9

Najmodniejszy blond na wiosnę 2021? Wariantów jest kilka. Najbardziej naturalny to ten słowiański, delikatnie tonowany w stylu ombre. Ciemniejszy u nasady i jaśniejszy na końcach.

2/9
trendy-w-kioloryzacji-2021
Copyright @imax.tree
2/9

Tutaj wariant typowo surferski, a więc kolor nadal jest tonalny, ale za to sam blond już mocno platynowy. Do takiej koloryzacji na wiosnę 2021 idealne będzie modelowanie sprayem z solą morską.

3/9
najmodniejsze-trendy-w-kioloryzacji-2021
Copyright @imax.tree
3/9

Taki bardzo jasny blond wiosną 2021 będzie niezwykle popularny. Na pokazach był jednym z najczęściej spotykanych odcieni! 

4/9
najmodniejsze-kolory-wlosow-wiosna-2021
Copyright @imax.tree
4/9

Wiosną 2021 powróci też truskawkowy blond! My go uwielbiamy,

5/9
najmodniejsze-kolory-wlosow-2021
Copyright @imax.tree
5/9

Jeśli chodzi o brązy, to wiosną 2021 im ciemniejszy, tym lepszy!

6/9
jakie-beda-modne-kolory-wlosow-w-2021
Copyright @imax.tree
6/9

W nadchodzącym sezonie wraca też moda na rudości, ale dość stonowane. Wpadające w oberżynę, a nie przypominające Anię z Zielonego Wzgórza.

7/9
najmodniejsze-kolory-wlosow-wiosna-lato-2021
Copyright @imax.tree
7/9

Modne będą także bardziej pastelowe odcienie. Subtelne i bardzo kobiece.

8/9
modna-koloryzacja-2021
Copyright @imax.tree
8/9

Ciemna koloryzacja 2021 to nie tylko rudości i brązy, ale także czernie, które idealnie pasują do jasnej karnacji. Na pokazach najczęściej czarne włosy stylizowane były z różnymi rodzajami grzywek!

9/9
nietypowe-kolory-wlosow-2021
Copyright @imax.tree
9/9

Nietypowe kolory włosów na wiosnę 2021? To przede wszystkim zielenie i róże. Tylko dla odważnych!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.