Agnieszka Włodarczyk, VIVA! nr. 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Włodarczyk opowiedziała o porodzie w państwowym szpitalu 

Dlaczego nie zdecydowała się na rodzenie w prywatnej placówce?

Olga Figaszewska 12 lipca 2021 15:48
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! nr. 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś kilka dni temu zostali rodzicami. Zakochani podzielili się z fanami uroczymi zdjęciami malca. Milan z miejsca podbił serca internautów, którzy nie potrafili przejść obojętnie obok fotografii. Teraz szczęśliwa mama postanowiła opowiedzieć fanom o porodzie. Agnieszka Włodarczyk wybrała państwowy szpital.

Agnieszka Włodarczyk została po raz pierwszy mamą 

Szczęśliwą wiadomość aktorka zamieściła w mediach społecznościowych. Wraz z ukochanym, Robertem Karasiem nie mogli się doczekać narodzin swojej pociechy. 

,,Milan Karaś 07.07.2021❤️❤️❤️", pisała Agnieszka Włodarczyk w dniu narodzin maluszka. Sieć obiegły  fotografie małego Milana, które rozczuliły wielbicieli aktorki. Trudno się temu dziwić, chłopiec jest uroczy!

Zobacz też:  Agnieszka Włodarczyk wyznaje, że nie przepada za dziećmi. „Zastanawiałam się nawet, czy mam jakikolwiek instynkt macierzyński…”

Agnieszka Włodarczyk o porodzie w państwowym szpitalu

Synek Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia przyszedł na świat w państwowym szpitalu. Gwiazda wyjaśniła, dlaczego podjęła taką decyzję i w jaki sposób wybierała placówkę. Dlaczego nie zdecydowała się na prywatny ośrodek?

„Otóż owszem przeszło mi to przez głowę, ale po rozmowie z lekarzem prowadzącym Leszkiem Lewandowskim (jestem Panu dozgonnie wdzięczna) , po tym jak pokazał mi jak wygląda oddział położniczy na Kasprzaka, pomyślałam, „Czego chcieć więcej…”. Wszystko, co potrzebne, tam jest, a jakby cokolwiek działo się z maluszkiem to na miejscu są też najlepsi specjaliści i sprzęt, który może uratować życie. Nie ukrywam, że to mega ważne”, zdradziła aktorka.

Agnieszka Włodarczyk jest niezwykle zadowolona z warunków w szpitalu. Szczęśliwa mama nie szczędziła ciepłych słów specjalistom, którzy się nią opiekowali. Czuła się bezpiecznie, a to bardzo ważne dla mamy, która przygotowuje się do porodu i cieszy się z pierwszych chwil po narodzinach maleństwa.

Zobacz teżMałgorzata Rozenek zażartowała z imienia synka Agnieszki Włodarczyk. Internauci: „Wredne!”

„Jak w prywatnym szpitalu. Lekarze, pielęgniarki, położne, doradcy laktacyjni, panie salowe - wszyscy niesamowicie pomocni, uprzejmi, uśmiechnięci, fenomenalni! Czułam się jak w domu. Dziękuję z całego serca całemu personelowi medycznemu za opiekę nade mną i naszym Milusiem🙏❤️ Jeśli przyjdzie nam do głowy jeszcze powiększyć rodzinę, z pewnością wrócimy do Was❤️ ”, wyznała.

Pozytywne doświadczenia mają także obserwatorki gwiazdy. „Też tam rodziłam 3lata temu. Same dobre wspomnienia mam. Szpital nowoczesny, personel przemiły i bardzo profesjonalny. W czasie porodu i po nim czułam się bezpiecznie zaopiekowania. Trafilam tam przez przyszpitalna szkołę rodzenia, którą wszystkim”, „I za to Cię cenię za szczerość naturalność, a nie jak wiele osób, bo poród musi być prywatny”, „Ja też zdecydowałam się na państwowy szpital i jestem zadowolona”,  „Moją ciążę również prowadził dr Lewandowski i… jest fenomenalny w tym, co robi, jak jak cały personel Instytutu Matki i Dziecka”, „Najlepszy szpital, a Wy cudowni!”, pisano. 

 

Agnieszka Włodarczyk
Fot. @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk
Fot. @agnieszkawlodarczykofficial

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.