Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek zażartowała z imienia synka Agnieszki Włodarczyk. Internauci: „Wredne!”

Intencje były dobre...

Rafał Kowalski 8 lipca 2021 20:42
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Kilkadziesiąt godzin temu Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali rodzicami. Świeżo upieczona mama podzieliła się w sieci radosną informacją i opatrzyła ją fotografiami synka. Aktorka, która zdecydowała się na pokazywanie twarzy noworodka, zdradziła też jego imię. Wcześniej zapowiadane jako niespotykane, faktycznie okazało się wyborem rzadkim. A ten padł na Milan. Decyzję rodziców skomentowała przy okazji gratulacji Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan o imieniu Milan. Zaproponowała skrót

Choć imię Milan jest popularne w Czechach i Słowacji, niewielu Polaków wie, że może tak nazwać swojego syna urodzonego w naszym kraju. I właśnie o tym niecodziennym wyborze żona Radka Majdana postanowiła w swoim komentarzu na Instagramie.

Żarcik był częścią gratulacji dla Agnieszki Włodarczyk i jej partnera. „Wspaniała wiadomość. Wielkie gratulacje dla Was. Milan ma niewiarygodne szczęście, że ma takich rodziców jak Wy. Aktywnych, mądrych i cholernie ładnych. Witamy na Świecie Milan. Tu potrafi być naprawdę pięknie. Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobniałej formy AC?”, napisała Małgorzata Rozenek-Majdan nawiązując do drużyny piłkarskiej AC Milan.

Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Włodarczyk wyznaje, że nie przepada za dziećmi. „Zastanawiałam się nawet, czy mam jakikolwiek instynkt macierzyński…”

Jak Agnieszka Włodarczyk zareagowała na żart Małgosi Rozenek?

Pod słowami mamy trójki synów – Stasia, Tadeusza i Henryka – pojawiło się kilka odpowiedzi. Najwięcej zawierało roześmiane buźki i słowa podkreślające, że gwiazda jest w formie żartując sobie w swoim stylu. Jedna z osób uznała jednak dowcip dotyczący skrócenia imienia za niepotrzebny. „Wredne”, napisała.

Czy Agnieszka Włodarczyk też uznała słowa koleżanki z branży za nietaktowane? Tego nie wiemy, ale w chwili pisania tego artykułu, mama Milana nie odpisała na komentarz Małgosi Rozenek. Nie podziękowała jej za życzenia, ani nie odniosła się do żartu.

Co sądzicie na jego temat? 

Imię Milan, komentarz Rozenek
Fot. screen z instagrama

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?