Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Włodarczyk wyznaje, że nie przepada za dziećmi. „Zastanawiałam się nawet, czy mam jakikolwiek instynkt macierzyński…”

Aktorka opublikowała w sieci wpis z bardzo osobistym wyznaniem

Dorota Falkowska 20 czerwca 2021 13:01
Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe

Pod koniec stycznia tego roku aktorka poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka. Gwiazda wraz z triathlonistą Robertem Karasiem zostaną wkrótce rodzicami. W sobotę Agnieszka Włodarczyk zdobyła się na szczere i jak sama napisała, nieco kontrowersyjne wyznanie, w którym szczerze opowiedziała o swoim stosunku do dzieci.

Agnieszka Włodarczyk szczerze o zostaniu mamą

Aktorka wyznała, że nigdy wcześniej nie chciała mieć potomstwa. „Wszelkie zrywy czy pomysły, żeby je mieć, wynikały raczej z oczekiwań innych wobec mnie. To zresztą najgorsze, co można zrobić pod presją” - napisała na swoim profilu. 

Gwiazda nigdy nie była jedną z tych osób, które rozpływają się na widok małych dzieci. „Nigdy nie należałam do osób, które zaglądają do wózków i podniecają się ich »zawartością«, nie zaczepiałam matek z maluszkami w celu odbycia rozmowy, a na wizję spędzenia paru godzin w samolocie obok płaczącego dziecka robiło mi się słabo”, przyznała otwarcie. Dodała, że nie sądzi, że w przyszłości to diametralnie się zmieni. Wierzy, że jej tolerancja na maluchy będzie tylko rosła, ale zakłada, że będzie głównie fanką swojego dziecka. 

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala! Poród lada chwila?

Agnieszka Włodarczyk nie lubi dzieci?

Przyszła mama podejrzewa, że jej dzieciństwo mogło wpłynąć na jej odczucia. „Tak miałam od dziecka… Zawsze lgnęłam do osób w podeszłym wieku, wzruszali mnie starsi ludzie, i to z nimi wolałam spędzać czas, rozmawiać czy dosiadać się do nich w parku”. 

Swoją wypowiedź aktorka podsumowała w ten sposób:

Zastanawiałam się nawet, czy mam jakikolwiek instynkt macierzyński… I dopiero teraz w wieku 40 lat wiem, że go mam. Potrzebowałam do tego dojrzałości, odpowiedniego partnera, opieki z jego strony, poczucia bezpieczeństwa - po prostu miłości. Dlaczego o tym piszę? Bo życie mi pokazało, że nie warto ulegać jakiejkolwiek presji otoczenia, dziadków, babć, partnerów czy wieku”. 

Przeczytaj też: Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Fani aktorki już składają gratulacje

Godna podziwu postawa! Jak Wam się podoba powyższa wypowiedź przyszłej mamy?  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.