Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Fani aktorki już składają gratulacje

Dowodem ma być jedno zdjęcie

Ksenia Krasko 11 czerwca 2021 08:50
Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe

Agnieszka Włodarczyk przygotowuje się do zupełnie nowej roli w swoim życiu – aktorka już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała na początku stycznia. Od tego czasu dzieli się różnymi przemyśleniami na temat ciąży i macierzyństwa, a także publikuje zdjęcia, które będą piękną pamiątką. Jedno z nich wzbudziło podejrzenia, że aktorka wzięła ślub z ukochanym, Robertem Karasiem. Fani pary twierdzą, że jest to pewne – czy mają rację?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostaną rodzicami

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zaczęli spotykać się pod koniec 2019 roku, ale nie czuli potrzeby, aby opowiadać o swoim związku. Pierwsze wspólne zdjęcia zakochanych pojawiły się w sieci w zeszłe wakacje, a w styczniu tego roku poinformowali, że zostaną rodzicami. Wkrótce potem wrócili do Polski z Indonezji.

Zobacz też: Robert Karaś o początkach znajomości z Agnieszką Włodarczyk! Jak się poznali?

Post, jaki pojawił się wczoraj na Instagramie aktorki, skłonił jej fanów do podejrzeń, że para podjęła decyzję o nowym etapie swojej relacji. Czy Agnieszka Włodarczyk wyszła za mąż? Internauci są przekonani, że tak!

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub?

Zdjęcie, jakie pojawiło się na InstaStories Agnieszki Włodarczyk, zaintrygowało jej wielbicieli. Pokazała na nim tabliczkę Urzędu Stanu Cywilnego i dodała serduszko. Nie skomentowała nic więcej, ale internauci już składają gratulacje aktorce i jej ukochanemu. Gwiazda nie odniosła się jeszcze do tych plotek.

Zobacz też: Jak Agnieszka Włodarczyk czuje się w ciąży? Ból w krzyżu, marudzenie i...

Warto pamiętać, że w takich urzędach załatwia się różne sprawy, również te związane z narodzinami dziecka – dlatego nie jest powiedziane, że domysły komentujących są słuszne. 

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub?
Fot. SCREEN INSTAGRAM.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk w sesji dla magazynu VIVA!, 2016 rok

Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.