Robert Karaś
Fot. Facebook/teamkaras
O TYM SIĘ MÓWI

Skradł serce Agnieszki Włodarczyk i jest ojcem jej dziecka! Kim jest Robert Karaś?

Ich relacja jest naprawdę wyjątkowa...

Redakcja VIVA! 28 stycznia 2021 16:57
Robert Karaś
Fot. Facebook/teamkaras

Agnieszka Włodarczyk u jego boku odnalazła miłość! Aktorka potwierdziła na Instagramie, że jest w ciąży. Wraz z partnerem oczekują narodzin dziecka. Co wiemy o Robercie Karasiu?

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży. Spodziewa się pierwszego dziecka

W czwartek 28 stycznia aktorka potwierdziła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że niebawem po raz pierwszy zostanie matką. Agnieszka Włodarczyk zamieściła fotografię, na której eksponuje sporych rozmiarów ciążowy brzuszek. Obejmuje ją jej partner, Robert Karaś.

„Nowy rozdział <3”, podpisała ją wymownie.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji! Co wiemy o związku pary? Bardzo niewiele. Pierwsze wspólne zdjęcie zamieścili w lipcu zeszłego roku. O swojej relacji nie mówią niemal wcale. Wiadomo, że jesienią postanowili wyjechać z Polski. Od połowy listopada przebywali na rajskiej wyspie Gili, położonej na północno-zachodnim wybrzeżu Lombok w Indonezji. Co stało za tą decyzją? Zmęczenie sytuacją w kraju i brak zobowiązań zawodowych z uwagi na pandemię koronawirusa.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od tamtej pory zamieszczali regularnie w mediach społecznościowych zdjęcia, na których dokumentowali pobyt. Pojawiły się nawet plotki, że postanowili wziąć ślub w rajskich okolicznościach przyrody! Ich znajomi stanowczo je jednak zdementowali.

Prawdą jest, że już kilka dni temu wrócili do Polski i wciąż wydają się w sobie szaleńczo zakochani. Niebawem powitają na świecie dziecko...

Kim jest Robert Karaś, partner Agnieszki Włodarczyk?

Ukochany Agnieszki Włodarczyk to utytułowany sportowiec. Robert Karaś uprawia triathlon - połączenie biegania, kolarstwa oraz pływania. Dwa lata temu został mistrzem świata w potrójnym triathlonie Ironmana. Przepłynął 11,4 kilometra, przejechał na rowerze 540 kilometrów oraz przebiegł 126,6 kilometra. W dodatku ustanowił nowy rekord świata - 30 godzin 48 minut i 57 sekund!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@cupra_official

Post udostępniony przez Robert Karaś (@robert_karas_teamkaras)

Sport jest dla 31-latka największą pasją. „Nie wiem, jak to jest, czy trzeba się z tym urodzić czy też nie. Na pewno trzeba to kochać bardzo i zdecydowanie chcieć. Podczas zawodów jest wielka walka z psychiką, z myślami. Trzeba też być przygotowanym treningowo, mieć dużo czasu na to”, mówił o ultramaratonie w rozmowie z Moniką Katarzyną Krupską dla viva.pl w 2018 roku.

Nie każdy wie, że w przeszłości był także strażakiem! ,,Trzy lata pracowałem. Zrezygnowałem, bo nie było możliwości treningów w kraju. To była ciężka decyzja, ale w straży nie ma tyle urlopów, abym mógł spokojnie ścigać się z czołówką świata. Wiedziałem, że jeśli wciąż będę w straży, to nie będę osiągał takich wyników, jakie chciałem.”, mówił viva.pl.

Robert Karaś ma na swoim koncie także małżeństwo. Swoją żonę, Natalię poznał w 2009 roku. Po trzech latach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu. „Pracowaliśmy razem jako ratownicy i tak wyszło, że się zakochałem. Trzy lata później oświadczyłem się Natalii i w tym samym roku wzięliśmy ślub”, zdradził Katarzynie Monice Krupskiej.

W wywiadzie z dziennikarką viva.pl zdradził dwa lata temu, że wkrótce po ślubie zgubił obrączkę. 

„Swoją obrączkę zgubiłem po tygodniu na imprezie, gdy oddawałem kurtki to mi się zsunęła z palca. Za to tydzień później byliśmy nad morzem. Żona bała się, że zgubi obrączkę wchodząc do wody i dała mi ją. Założyłem ją na mały palec, a ta zsunęła się…”, zwierzał się.

Wszystko wskazuje na to, że jego małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Teraz sportowiec związany jest z Agnieszką Włodarczyk.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TT 🔥 @ironmaninspiration @rairuno_nafalsai Nafalski.pl 📸

Post udostępniony przez Robert Karaś (@robert_karas_teamkaras)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.