Robert Karaś
Fot. Facebook/teamkaras
O TYM SIĘ MÓWI

To on skradł serce Agnieszki Włodarczyk!

Kim jest Robert Karaś?

Redakcja VIVA! 30 lipca 2020 13:10
Robert Karaś
Fot. Facebook/teamkaras

Agnieszka Włodarska odnalazła miłość! Aktorka swoim szczęściem podzieliła się z fanami na Instagramie. Kim jest wybranek gwiazdy? Co wiemy o Robercie Karasiu?

Kim jest Robert Karaś?

Ukochany Agnieszki Włodarczyk to utytułowany sportowiec. Robert Karaś uprawia triathlon - połączenie biegania, kolarstwa oraz pływania. Dwa lata temu został mistrzem świata w potrójnym triathlonie Ironmana. Przepłynął 11,4 kilometra, przejechał na rowerze 540 kilometrów oraz przebiegł 126,6 kilometra. W dodatku ustanowił nowy rekord świata - 30 godzin 48 minut i 57 sekund!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@cupra_official

Post udostępniony przez Robert Karaś (@robert_karas_teamkaras)

Sport jest dla 31-latka największą pasją. „Nie wiem, jak to jest, czy trzeba się z tym urodzić czy też nie. Na pewno trzeba to kochać bardzo i zdecydowanie chcieć. Podczas zawodów jest wielka walka z psychiką, z myślami. Trzeba też być przygotowanym treningowo, mieć dużo czasu na to”, mówił o ultramaratonie w rozmowie z Moniką Katarzyną Krupską dla viva.pl w 2018 roku.

Nie każdy wie, że w przeszłości był także strażakiem! ,,Trzy lata pracowałem. Zrezygnowałem, bo nie było możliwości treningów w kraju. To była ciężka decyzja, ale w straży nie ma tyle urlopów, abym mógł spokojnie ścigać się z czołówką świata. Wiedziałem, że jeśli wciąż będę w straży, to nie będę osiągał takich wyników, jakie chciałem.”, mówił viva.pl.

Robert Karaś ma na swoim koncie także małżeństwo. Swoją żonę, Natalię poznał w 2009 roku. Po trzech latach znajomości stanęli na ślubnym kobiercu. „Pracowaliśmy razem jako ratownicy i tak wyszło, że się zakochałem. Trzy lata później oświadczyłem się Natalii i w tym samym roku wzięliśmy ślub”, zdradził Katarzynie Monice Krupskiej.

W wywiadzie z dziennikarką viva.pl zdradził dwa lata temu, że wkrótce po ślubie zgubił obrączkę. 

„Swoją obrączkę zgubiłem po tygodniu na imprezie, gdy oddawałem kurtki to mi się zsunęła z palca. Za to tydzień później byliśmy nad morzem. Żona bała się, że zgubi obrączkę wchodząc do wody i dała mi ją. Założyłem ją na mały palec, a ta zsunęła się…”, zwierzał się.

Wszystko wskazuje na to, że jego małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Teraz sportowiec związał się z Agnieszką Włodarczyk.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TT 🔥 @ironmaninspiration @rairuno_nafalsai Nafalski.pl 📸

Post udostępniony przez Robert Karaś (@robert_karas_teamkaras)

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.