Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe
O NICH JEST GŁOŚNO

Agnieszka Włodarczyk jest zakochana! Pokazała czułe zdjęcie z partnerem

Kim jest jej ukochany?

Konrad Szczęsny 30 lipca 2020 09:29
Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe

Już nie ukrywa tej miłości! Agnieszka Włodarczyk za pośrednictwem oficjalnego profilu na Instagramie potwierdziła, że jest zakochana. Co wiemy o wybranku aktorki? To 31-letni sportowiec, który ma na koncie sporo sukcesów. Robert Karaś pobił w 2018 roku rekord świata w triathlonie na dystansie potrójnego Ironmana.

Nowy facet Agnieszki Włodarczyk - zdjęcia

Od czasu rozstania z Mikołajem Krawczykiem w 2016 mówiło się o kilku relacjach Agnieszki Włodarczyk. Żadna z nich nie przetrwała jednak więcej niż roku. Aktorka długo nie mogła znaleźć szczęścia u boku żadnego z partnerów, jednak wszystko wskazuje na to, że wreszcie w jej życiu nastąpił przełom.

Aktorka jest związana z o 8 lat młodszym sportowcem, Robertem Karasiem. Najpierw czułą fotografię w swoich mediach społecznościowych zamieścił on, później udostępniła ją również na swoim profilu gwiazda. Opatrzyła ją podpisem serduszka.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji!

„❤️❤️ nareszcie idealnie to widzę”, „Fajny jest i szacun za jego dokonania!”, „Całuje Was mocno ❤️ do zobaczenia!”, „Życie kolem się toczy pani Agnieszko, super kobieta musi mieć super faceta <3.LOVE <3”, pisali rozentuzjazmowani fani oraz przyjaciele aktorki.

Ona zaś wszystkie te komentarze polubiła, jednak do żadnego się nie odniosła.

Kim jest Robert Karaś, nowy partner Agnieszki Włodarczyk?

Urodził się w 1989 roku. Uprawia triathlon, niezwykle wymagającą dyscyplinę sportową, która jest połączeniem biegania, jazdy na rowerze (kolarstwa) oraz pływania. Głośno zrobiło się o nim w 2018 roku, gdy został mistrzem i rekordzistą świata w tej dyscyplinie na dystansie potrójnego Ironmana, zaś w 2017 i 2019 podwójnego. W 2019 roku został również rekordzistą Polski. Zanim został sportowcem, pracował przez 3 lata w... straży pożarnej!

Robert Karaś ma również na koncie małżeństwo. Przez 6 lat był mężem Natalii. Poznali się w 2009 roku. Ślub wzięli po trzech latach znajomości.

„Pracowaliśmy razem jako ratownicy i tak wyszło, że się zakochałem. Trzy lata później oświadczyłem się Natalii i w tym samym roku wzięliśmy ślub”, zwierzał się w wywiadzie dla viva.pl.

Co ciekawe, chwilę po uroczystości zgubił... obie obrączki. Jak do tego doszło?

„Swoją obrączkę zgubiłem po tygodniu na imprezie, gdy oddawałem kurtki to mi się zsunęła z palca. Za to tydzień później byliśmy nad morzem. Żona bała się, że zgubi obrączkę wchodząc do wody i dała mi ją. Założyłem ją na mały palec, a ta zsunęła się…”, opowiadał.

Jak podkreślał, żona była dla niego ogromnym wsparciem. Widocznie jednak małżeństwo przeszło już do historii...

Więcej o Robercie Karasiu możesz przeczytać POD TYM LINKIEM. Poniżej możesz zobaczyć jego zdjęcia. Pasują do siebie z Agnieszką Włodarczyk?  

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Nowy partner Agnieszki Włodarczyk jest zapalonym biegaczem i kolarzem:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TT 🔥 @ironmaninspiration @rairuno_nafalsai Nafalski.pl 📸

Post udostępniony przez Robert Karaś (@robert_karas_teamkaras)

Robert Karaś ma na koncie sporo sportowych sukcesów:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@cupra_official #cupra #teamcupra #createthepath #docelu @rairuno_nafalsai 📸🔥

Post udostępniony przez Robert Karaś (@robert_karas_teamkaras)

Robert Karaś może pochwalić się imponującą muskulaturą:

Robert Karaś z byłą żoną, Natalią:

Robert karaś z żoną
Fot. archiwum prywatne
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.