Agnieszka Włodarczyk, VIVA! nr. 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Włodarczyk na czułym zdjęciu z partnerem. Tak się kochają

Fani są zachwyceni!

Konrad Szczęsny 5 września 2020 13:11
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! nr. 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Czy u jego boku wreszcie odnajdzie szczęście? Agnieszka Włodarczyk pod koniec lipca potwierdziła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spotyka się z triathlonistą Robertem Karasiem. Od tego czasu regularnie relacjonują, jak wygląda ich związek. Na najnowszym zdjęciu czule wpatrują się sobie w oczy... Fani nie kryją zachwytu!

Agnieszka Włodarczyk na zdjęciu z Robertem Karasiem

Jeszcze niedawno para przebywała na wakacjach we Włoszech, jednak kilka dni temu wrócili do Polski. Wciąż są w sobie szaleńczo zakochani i nie boją się pokazywać tego w mediach społecznościowych! Agnieszka Włodarczyk oraz Robert Karaś zamieścili w piątek zdjęcie, na którym czule wpatrują się sobie w oczy. Mężczyzna pozuje na nim bez koszulki, zaś aktorka (prawdopodobnie) w stroju kąpielowym.

„Jeden jedyny”, podpisała je rozanielona 39-latka.

Fani nie ukrywają zachwytu i w komentarzach kierują komplementy pod adresem pary. Stwierdzili również, że zakochani... są do siebie łudząco podobni!

„Pasujecie do siebie”, „Spojrzenie mówi wszystko”, „Taka miłość”, „Podobni do siebie jesteście”, „Super razem wyglądacie. Rzeczywiście podobni”, „Ależ Wy jesteście do siebie podobni”, „Jesteście Państwo tacy do siebie podobni, szczęśliwości!”, podkreślają.

Mają rację? 

Partnerzy Agnieszki Włodarczyk. Z kim była związana do tej pory?

Jej wybrankowie wzbudzali rzecz jasna ogromne medialne zainteresowanie. I tak Agnieszka Włodarczyk była w związku z Rafałem Kosińskim, Jakubem Sićko, kitesurferem Victorem Borsukiem oraz uczestnikiem „The Voice of Poland”, Maciejem Grendą. Najgłośniejszą relacją była jednak ta z aktorem Mikołajem Krawczykiem. Para rozstała się w 2016 roku. Spotykali się od 2012.

Robert Karaś, obecny wybranek Agnieszki Włodarczyk, jest zapalonym triathlonistą i ma na koncie kilka znaczących sukcesów, w tym rekordy świata. Jeszcze w ubiegłym roku był żonaty z Natalią Ćwik-Karaś. Parą byli przez 10 lat, po trzech latach wzięli ślub. Do mediów nie przedostały się informacje na temat ich rozwodu, jednak prawdopodobnym jest, że zrobili to z dala od błysku fleszy.

Czy Agnieszka Włodarczyk ułoży sobie życie u boku nowego ukochanego? Trzymamy za nią kciuki!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#oneandonly

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤍🖤

Post udostępniony przez Robert Karaś (@robert_karas_teamkaras)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.