Ewa Wachowicz, VIVA! listopad 2020, Ewa Wachowicz, VIVA! 22/2020
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi!

Ewa Wachowicz w końcu zdradziła sekret swojej idealnej figury!

Co robi, aby mieć takie ciało?

Aleksandra Frankowska 15 czerwca 2021 15:27
Ewa Wachowicz, VIVA! listopad 2020, Ewa Wachowicz, VIVA! 22/2020
Fot. Olga Majrowska

Ewa Wachowicz w 1992 roku została okrzyknięta tytułem Miss Polonia. Chwilę później została II wicemiss World, a w 1993 roku zdobyła tytuł World Miss University. Modelka w tym roku kończy 51 lat i wciąż zachwyca urodą, ale również sylwetką. Wszyscy głośno zastanawiają się, jak ona to robi? W jednym z wywiadów Wachowicz zdradziła swoją tajemnicę!

Zobacz też: Ewa Wachowicz wybudowała swój wymarzony dom! Robi wrażenie?

Ewa Wachowicz zdradziła, jak utrzymuje taką sylwetkę

To w jaki sposób gwiazdy o siebie dbają jest najbardziej pożądaną informacją wśród ich fanów. W jednym z wywiadów Ewa Wachowicz zdradziła w jaki sposób dba o swoją figurę i jak udaje jej się utrzymać taki efekt. Fani byli zaskoczeni jej wyznaniem.

Czytaj również: Ewa Wachowicz: „Chodziliśmy na terapię małżeńską, potem pomagała mi psychoterapeutka”

Jaki jest przepis Ewy Wachowicz na idealną sylwetkę? Przede wszystkim długie i regularne spacery. Modelka, która obecnie zajmuje się prowadzeniem programów kulinarnych uwielbia piesze wędrówki, dziennie spaceruje minimum 5 km. Regularność przy tej aktywności jest bardzo ważna, a ponieważ Wachowicz kocha góry, najczęściej spaceruje właśnie tam.

Spodziewaliście, że to może być jej sekret? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.