Ewa Wachowicz, VIVA! listopad 2020, Ewa Wachowicz, VIVA! 22/2020
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi!

Ewa Wachowicz w końcu zdradziła sekret swojej idealnej figury!

Co robi, aby mieć takie ciało?

Aleksandra Frankowska 15 czerwca 2021 15:27
Ewa Wachowicz, VIVA! listopad 2020, Ewa Wachowicz, VIVA! 22/2020
Fot. Olga Majrowska

Ewa Wachowicz w 1992 roku została okrzyknięta tytułem Miss Polonia. Chwilę później została II wicemiss World, a w 1993 roku zdobyła tytuł World Miss University. Modelka w tym roku kończy 51 lat i wciąż zachwyca urodą, ale również sylwetką. Wszyscy głośno zastanawiają się, jak ona to robi? W jednym z wywiadów Wachowicz zdradziła swoją tajemnicę!

Zobacz też: Ewa Wachowicz wybudowała swój wymarzony dom! Robi wrażenie?

Ewa Wachowicz zdradziła, jak utrzymuje taką sylwetkę

To w jaki sposób gwiazdy o siebie dbają jest najbardziej pożądaną informacją wśród ich fanów. W jednym z wywiadów Ewa Wachowicz zdradziła w jaki sposób dba o swoją figurę i jak udaje jej się utrzymać taki efekt. Fani byli zaskoczeni jej wyznaniem.

Czytaj również: Ewa Wachowicz: „Chodziliśmy na terapię małżeńską, potem pomagała mi psychoterapeutka”

Jaki jest przepis Ewy Wachowicz na idealną sylwetkę? Przede wszystkim długie i regularne spacery. Modelka, która obecnie zajmuje się prowadzeniem programów kulinarnych uwielbia piesze wędrówki, dziennie spaceruje minimum 5 km. Regularność przy tej aktywności jest bardzo ważna, a ponieważ Wachowicz kocha góry, najczęściej spaceruje właśnie tam.

Spodziewaliście, że to może być jej sekret? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?