Ewa Wachowicz, VIVA! listopad 2020, Ewa Wachowicz, VIVA! 22/2020
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi!

Ewa Wachowicz w końcu zdradziła sekret swojej idealnej figury!

Co robi, aby mieć takie ciało?

Aleksandra Frankowska 15 czerwca 2021 15:27
Ewa Wachowicz, VIVA! listopad 2020, Ewa Wachowicz, VIVA! 22/2020
Fot. Olga Majrowska

Ewa Wachowicz w 1992 roku została okrzyknięta tytułem Miss Polonia. Chwilę później została II wicemiss World, a w 1993 roku zdobyła tytuł World Miss University. Modelka w tym roku kończy 51 lat i wciąż zachwyca urodą, ale również sylwetką. Wszyscy głośno zastanawiają się, jak ona to robi? W jednym z wywiadów Wachowicz zdradziła swoją tajemnicę!

Zobacz też: Ewa Wachowicz wybudowała swój wymarzony dom! Robi wrażenie?

Ewa Wachowicz zdradziła, jak utrzymuje taką sylwetkę

To w jaki sposób gwiazdy o siebie dbają jest najbardziej pożądaną informacją wśród ich fanów. W jednym z wywiadów Ewa Wachowicz zdradziła w jaki sposób dba o swoją figurę i jak udaje jej się utrzymać taki efekt. Fani byli zaskoczeni jej wyznaniem.

Czytaj również: Ewa Wachowicz: „Chodziliśmy na terapię małżeńską, potem pomagała mi psychoterapeutka”

Jaki jest przepis Ewy Wachowicz na idealną sylwetkę? Przede wszystkim długie i regularne spacery. Modelka, która obecnie zajmuje się prowadzeniem programów kulinarnych uwielbia piesze wędrówki, dziennie spaceruje minimum 5 km. Regularność przy tej aktywności jest bardzo ważna, a ponieważ Wachowicz kocha góry, najczęściej spaceruje właśnie tam.

Spodziewaliście, że to może być jej sekret? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.