Ewa Wachowicz, VIVA! listopad 2020, Ewa Wachowicz, VIVA! 22/2020
Fot. Olga Majrowska
Domy gwiazd

Ewa Wachowicz wybudowała swój wymarzony dom! Robi wrażenie?

Jak mieszka Ewa Wachowicz?

Redakcja VIVA! 23 stycznia 2021 18:31
Ewa Wachowicz, VIVA! listopad 2020, Ewa Wachowicz, VIVA! 22/2020
Fot. Olga Majrowska

Ewa Wachowicz to kobieta, która od lata zachwyca profesjonalizmem, optymistycznym podejściem do życia oraz naturalnością. Oprócz tego, że jest piękną kobietą, jest przede wszystkim kobietą mądrą, zaradną i przedsiębiorczą. Nic zatem dziwnego, że spełnienia swoje marzenia, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i osobistej. Uwielbia wyznaczać sobie nowe cele, motywuje się do działania i staje się inspiracją dla wielu innych kobiet. W 1992 roku zdobyła tytuł Mis Polonia, ale tak naprawdę to był dopiero początek jej sukcesów. Za czasem założyła własną firmę producencką. Jest autorką kilku książek kulinarnych oraz gospodynią programu Ewa gotuje emitowanego w stacji Polsat. Jakie swoje wielkie marzenie spełniła tym razem Ewa Wachowicz?

Ewa Wachowicz wybudowała dom swoich marzeń, jak wygląda?

Od początku do końca miała pomysł na to jak ma wyglądać jej wymarzony dom. Wymyśliła go sobie, i zrobiła wszystko, żeby zrealizować marzenie.

Pomysł, żeby to był dom z bali drewnianych, pojawił się w trakcie realizacji budowy. Pierwszy pomysł na dom był zupełnie inny, ale okazało się, że kosztorysy firm budowlanych są tak duże, że wycofałam się z pierwszego pomysłu na nowoczesny dom. Później bardzo długo szukałam ekipy, która byłaby w stanie wybudować dom z bali. Czekałam na pana Bartka z Kościeliska półtora roku. W międzyczasie drzewo zostało ścięte w Bieszczadach. Ono było odpowiednio sezonowane. - powiedziała dla Jastrząb Post

Ewa Wachowicz postanowiła połączyć elementy nowoczesne z tradycją i stylem góralskim. Wnętrza domu są wykonane wyłącznie według jej koncepcji.

Wnętrze to już kombinowałam sama. Nie chciałam pójść w góralszczyznę. Chciałam, aby było trochę nowocześnie, ale jednak elementy związane z górami też są. Przemycam też inne elementy, jak kominek, który jest wybudowany w stylu pieca kaflowego. Jest trochę inspiracji ze świata – mam fantastyczną rzecz, którą przywiozłam z Etiopii. Przepiękną maskę, którą dostałam od misjonarza. Więc trochę pamiątek ze świata, ale też i rzeczy z Polski. W moim domu nie ma jednego stylu, są pomieszane.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.