Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Ze świata urody

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sekret swojej diety

Z jakich trzech rzeczy musiała zrezygnować?

Marta Cieplak 10 czerwca 2022 17:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z tych polskich gwiazd, które niewiarygodnie szybko wróciły do formy po ciąży. Było to oczywiście okupione ogromnym wysiłkiem – gwiazda ćwiczy bowiem codziennie, nawet jeśli jest akurat na wakacjach. Do tego doszły zabiegi modelujące i ustawiona przez dietetyka dieta. Efekt? Spektakularny! A co najważniejsze, Małgorzacie Rozenek-Majdan udaje się go utrzymać. Jak? Zdradziła to ostatnio w jednym z wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE: Zobaczcie, jak zmieniała się Małgorzata Rozenek-Majdan od początku kariery

Co je Małgorzata Rozenek-Majdan, że tak świetnie wygląda?

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie jest na żadnej bardzo skomplikowanej diecie, nie musi też przestrzegać rygorystycznie przepisów ani liczyć kalorii. Przestrzega jednak zasady eliminacyjnej. Czego unika?

Jest jedna bardzo prosta zasada. Jem wszystko oprócz mięsa, cukru i alkoholu. Jeżeli wyeliminujesz ze swojej diety te 3 rzeczy, to naprawdę możesz jeść wszystko, powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Potwierdzeniem, że rezygnacja z mięsa działa, jest też Julia Kamińska, która po przejściu na dietę wegańską schudła kilka kilogramów i ma figurę godną pozazdroszczenia.

Nas zastanawia jednak, co najczęściej znajduje się w menu Małgorzaty Rozenek - Majdan. Okazuje się, że same przysmaki! „Jestem osobą, która ma największy problem z rezygnacją z węglowodanów, więc najczęściej na śniadanie jem dwie kromki bezglutenowego, ziarnistego chleba, do tego pomidor i ogórek kiszony. To jest takie śniadanie, które daje mi dużo energii, też jest bardzo sycące i po prostu dobre. Zawsze jem jedną porcję białka dziennie, takiego shake’a proteinowego. A na obiad jem rybę z warzywami. Staram się nie łączyć białka z węglowodanami”, dodaje gwiazda. I wygląda naprawdę fantastycznie.

Jeśli więc chciałabyś schudnąć jeszcze przed urlopem, warto wypróbować tę metodę i dorzucić regularne treningi.  

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.