Ta metamorfoza Was zaskoczy!

Sabina Zięba 31 stycznia 2018 17:00

Małgorzata Rozenek-Majdan zabłysnęła w polskim show-biznesie stosunkowo niedawno. Przed 2012 rokiem była nikomu nieznaną studentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim i żoną aktora Jacka Rozenka. Dopiero w owym roku nastąpił przełom i została gospodynią programu „Perfekcyjna Pani Domu”, który początkowo emitowano na antenie TVN Style, zaś od drugiego sezonu przeniesiono go na główną antenę stacji. W podobnym czasie była także jurorką reality show „Bitwa o dom” i wydała swoją pierwszą książkę „Perfekcyjna pani domu. Poradnik”.

Równocześnie z intensywniejszą aktywnością medialną, oprócz jeszcze większej ilości sukcesów, przyszedł czas na rozwód (2013). Można odnieść wrażenie, że dopiero po tym wydarzeniu prezenterka nabrała wiatru w żagle i rozwinęła skrzydła. Zaczęła przykładać większą uwagę do stylizacji i dokładnego makijażu. Zmieniła kolor włosów i została jasną blondynką, co niezwykle korzystnie wpłynęło na jej urodę. Przestała udziwniać swoje fryzury pasemkami, cieniowaniami czy upięciami, najczęściej pozostawiając swoje zdrowe, piękne, długie włosy rozpuszczone. Na pierwszy rzut oka widać było, że po metamorfozie nabrała pewności siebie, a wpływ bez wątpienia miała na to również miłość Radosława Majdana, z którym pobrała się w 2016 roku. Od tamtej pory Małgorzata nie zmienia swojego wizerunku, lecz cały czas go ulepsza. Przyniosło to korzyści - dziś jest uznawana za jedną z najbardziej stylowych i najpiękniejszych Polek. A jak wyglądała w przeszłości? Zobaczcie w naszej galerii!

Polecamy też: Za Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem pracowity tydzień. Jakie prezentowali stylizacje?

1/7
Copyright @East News
1/7

2/7
Copyright @East News
2/7

3/7
Copyright @East News
3/7

4/7
Copyright @East News
4/7

5/7
Copyright @ONS
5/7

6/7
Copyright @East News
6/7

7/7
Copyright @East News
7/7

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.