Ta metamorfoza Was zaskoczy!

Sabina Zięba 31 stycznia 2018 17:00

Małgorzata Rozenek-Majdan zabłysnęła w polskim show-biznesie stosunkowo niedawno. Przed 2012 rokiem była nikomu nieznaną studentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim i żoną aktora Jacka Rozenka. Dopiero w owym roku nastąpił przełom i została gospodynią programu „Perfekcyjna Pani Domu”, który początkowo emitowano na antenie TVN Style, zaś od drugiego sezonu przeniesiono go na główną antenę stacji. W podobnym czasie była także jurorką reality show „Bitwa o dom” i wydała swoją pierwszą książkę „Perfekcyjna pani domu. Poradnik”.

Równocześnie z intensywniejszą aktywnością medialną, oprócz jeszcze większej ilości sukcesów, przyszedł czas na rozwód (2013). Można odnieść wrażenie, że dopiero po tym wydarzeniu prezenterka nabrała wiatru w żagle i rozwinęła skrzydła. Zaczęła przykładać większą uwagę do stylizacji i dokładnego makijażu. Zmieniła kolor włosów i została jasną blondynką, co niezwykle korzystnie wpłynęło na jej urodę. Przestała udziwniać swoje fryzury pasemkami, cieniowaniami czy upięciami, najczęściej pozostawiając swoje zdrowe, piękne, długie włosy rozpuszczone. Na pierwszy rzut oka widać było, że po metamorfozie nabrała pewności siebie, a wpływ bez wątpienia miała na to również miłość Radosława Majdana, z którym pobrała się w 2016 roku. Od tamtej pory Małgorzata nie zmienia swojego wizerunku, lecz cały czas go ulepsza. Przyniosło to korzyści - dziś jest uznawana za jedną z najbardziej stylowych i najpiękniejszych Polek. A jak wyglądała w przeszłości? Zobaczcie w naszej galerii!

Polecamy też: Za Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem pracowity tydzień. Jakie prezentowali stylizacje?

1/7
Copyright @East News
1/7

2/7
Copyright @East News
2/7

3/7
Copyright @East News
3/7

4/7
Copyright @East News
4/7

5/7
Copyright @ONS
5/7

6/7
Copyright @East News
6/7

7/7
Copyright @East News
7/7

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.