Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
metamorfozy gwiazd

W zaledwie pół roku figura Małgorzaty Rozenek-Majdan zmieniła się nie do poznania!

Gwiazda pokazała, jak wyglądała tuż po porodzie…

Redakcja VIVA! 1 lutego 2021 19:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła pojechać na wakacje do Meksyku z całą rodziną. Na miejscu nie tylko odpoczywa, ale też promuje swój nowy program „Rozenek cudnie chudnie”. Na swój profil na Instagramie wrzuca mnóstwo seksownych zdjęć w skąpym bikini, na których wygląda doskonale! Gwiazda poszła jednak o krok dalej - pokazała, jak wyglądała niedługo po porodzie!

Figura Małgorzaty Rozenek-Majdan po porodzie i teraz

Trzeba przyznać, że gwiazda ultra szybko wróciła do formy po trzeciej ciąży. Okupiła to jednak wielkim wysiłkiem. Henia urodziła w czerwcu 2020 roku. Już dwa miesiące po jego narodzinach trenowała, często z nim, bo przecież takiego malucha nie chciała zostawiać samego!

Droga do pięknej figury, którą teraz może pochwalić się gwiada nie była łatwa. W swoim nowym programie Małgorzata otwarcie przyznaje, że powrót do figury sprzed ciąży okupiony był wyrzeczeniami. Tym bardziej, że w ciąży Rozenek-Majdan się nie oszczędzała. W programie „Rozenek cudnie chudnie” przyznała: „Jak budziłam się rano, to już zaczynałam jeść w łóżku. A kończyłam jeść, jak kładłam się spać. Gdy zaszłam w ciążę ważyłam 54 kilogramy, a w dniu, w którym jechałam do porodu, uwaga, tylko nie mówcie nikomu, 82 kilogramy”.

W najnowszym poście na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się opublikować zdjęcie w kostiumie kąpielowym zrobione niedługo po porodzie i porównać je ze zdjęciem z wakacji w Meksyku. Różnica jest ogromna:

„Ta z lewej to ja w lipcu 2020, ta z prawej to ja parę dni temu, obie kocham, bo kocham siebie czy z kg czy szczupłą. Urodziłam 3 dzieci i każda ciąża zmieniała moje ciało, ale co najważniejsze zmieniała moje życie na lepsze, rozczulam się jak patrzę na swoje zdjęcia z ciąży i chwile po. Taka kochana mamuśka ze mnie była i chociaż ciągle nie mam sportowej sylwetki, powili wracam do formy. Powoli i z głową nie chce razem z kg tracić włosów, na razie to się udaje, to nie był łatwy proces, ale wiele się nauczyłam. Małe różnice robią wielki efekt. Oglądajcie dziś na @tvnstyle_official o godz 20.10 premierę mojego programu Rozenek cudnie chudnie i przejdźcie ze mną i moimi ekspertami swoją metamorfozę, zapraszam”.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.