Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Internautka dogryzła Małgorzacie Rozenek-Majdan. Gwiazda stanowczo odpowiedziała

To się nazywa mistrzowska riposta!

Konrad Szczęsny 16 stycznia 2021 19:58
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku dni wraz z mężem i trójką dzieci przebywa w gorącym Meksyku. Prezenterka regularnie zamieszcza zdjęcia z bliskimi. Na jednym z nich zaprezentowała swoją sylwetkę pół roku po porodzie. Zdjęcie wywołało falę pozytywnych komentarzy, jednak nie wszyscy byli pod wrażeniem figury gwiazdy TVN. Ta nie dała się zbić z tropu i stanowczo odpowiedziała na krytykę! 

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała figurę po porodzie na wakacjach

Mimo pesymistycznych prognoz, wydaje się, że w Tulum, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan przebywa z rodziną, pogoda dopisuje. Tak wynika ze zdjęć, które prezenterka publikuje w mediach społecznościowych.

Na tych najnowszych prowadząca „Projekt Lady” pozuje w kostiumie kąpielowym, idąc za rękę z Radosławem Majdanem po złocistym piasku. Okazuje się, że fotografię wykonał starszy syn gwiazdy TVN, Stanisław.

Sylwetka prezenterki robi wrażenie. Tym bardziej, że w czerwcu zeszłego roku urodziła trzecie dziecko, synka Henia. Nie ukrywała, że w każdej ciąży znacznie przybierała na wadze. Niedługo po porodzie zaczęła więc ćwiczyć i regularnie korzystać z zabiegów medycyny estetycznej na redukcję tkanki tłuszczowej.

Media obiegła również informacja, że Małgorzata Rozenek-Majdan pokaże całej Polsce, jak przebiegał proces powrotu do formy po porodzie w programie „Rozenek cudnie chudnie”. Zastrzegła jednak, że sam tytuł może nie oddawać stanu faktycznego... Patrząc jednak na najnowsze zdjęcia – całkiem na wyrost. Sylwetka prowadzącej „Projekt Lady” robi ogromne wrażenie!

Jednak nie wszystkim zdjęcie przypadło do gustu i jedna z internautek zdobyła się na kąśliwy komentarz...

Internautka skrytykowała sylwetkę Małgorzaty Rozenek-Majdan. Odpowiedziała

Fani nie szczędzili Małgorzacie Rozenek-Majdan komplementów i podkreślili, że jej figura jest nieskazitelna. Znaleźli się jednak i tacy, którzy stwierdzili, że to efekt licznych zabiegów, którym poddawała się prezenterka. 

„Myślę, że powinna pani nagrać z Chodakowską DVD, jak wrócić do takiej sylwetki po ciąży, podziw”, podkreśliła jedna z nich.

„Akurat Chodakowska nie jest fanką polepszania urody w klinkach więc odpada”, stwierdziła kwaśno inna.

I tu w dyskusję włączyła się sama zainteresowana. „Ciężko pracowałam na swoją, nie umniejszać mi proszę”, podkreśliła Małgorzata Rozenek-Majdan.

To się nazywa celna riposta!  

Komentarze na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan na Instagramie:

Komentarze na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Komentarze na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan na wakacjach w Meksyku zaprezentowała idealną sylwetkę:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.