tęczowe paznokcie lato 2022
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Tęczowe paznokcie będą hitem lata 2022

Zobacz najciekawsze inspiracje z Instagrama

Marta Cieplak 27 maja 2022 18:30
tęczowe paznokcie lato 2022
Fot. adobe.stock.com

Wiosną i latem mamy ogromną potrzebę malowania paznokci na mocne, widoczne, ale też radosne kolory. Chcemy dodawać sobie energii, dlatego stonowane odcienie lakierów chowamy na dno szuflady. Do tego w czerwcu przypada Miesiąc Dumy, czyli czas wsparcia dla społeczności LGBTQ, której symbolem jest właśnie tęcza. Dlatego to najlepszy czas na opanowanie sztuki manicure z kolorowymi paskami.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania. Dlaczego księżna Kate przestała malować paznokcie?

Tęczowy manicure na lato 2022

Tęczowy manicure może mieć wiele wariantów. Najprostszym jest pomalowanie każdego paznokcia innym kolorem – z tym poradzą sobie nawet najmniej doświadczone osoby. Ważne, by malować je we właściwej kolejności, szczególnie jeśli chcemy podkreślić nasze wsparcie dla społeczności LGBTQ.

Można też pomalować paznokcie w stylu french manicure, ale w tym wypadku białe końcówki zastępuje się kolorowymi. I to daje naprawdę piękny efekt.

Jeśli natomiast chcesz namalować na paznokciach klasyczną tęczę lub tęczowe paski, przyda się specjalistyczny, bardzo cienki pędzelek. Pamiętaj też, że najłatwiej wykonać ten wzór lakierem hybrydowym, bo wtedy każdy z pasków możesz utwardzić osobno i w ten sposób unikniesz zlewania się odcieni.

Ostatni wariant tęczowego manicure, który polecamy, to tęczowe ombre. Wymaga ono co prawda sporo pracy, ale efekt jest tego wart!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Który z tych wariantów podoba Ci się najbardziej? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.