tęczowe paznokcie lato 2022
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Tęczowe paznokcie będą hitem lata 2022

Zobacz najciekawsze inspiracje z Instagrama

Marta Cieplak 27 maja 2022 18:30
tęczowe paznokcie lato 2022
Fot. adobe.stock.com

Wiosną i latem mamy ogromną potrzebę malowania paznokci na mocne, widoczne, ale też radosne kolory. Chcemy dodawać sobie energii, dlatego stonowane odcienie lakierów chowamy na dno szuflady. Do tego w czerwcu przypada Miesiąc Dumy, czyli czas wsparcia dla społeczności LGBTQ, której symbolem jest właśnie tęcza. Dlatego to najlepszy czas na opanowanie sztuki manicure z kolorowymi paskami.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania. Dlaczego księżna Kate przestała malować paznokcie?

Tęczowy manicure na lato 2022

Tęczowy manicure może mieć wiele wariantów. Najprostszym jest pomalowanie każdego paznokcia innym kolorem – z tym poradzą sobie nawet najmniej doświadczone osoby. Ważne, by malować je we właściwej kolejności, szczególnie jeśli chcemy podkreślić nasze wsparcie dla społeczności LGBTQ.

Można też pomalować paznokcie w stylu french manicure, ale w tym wypadku białe końcówki zastępuje się kolorowymi. I to daje naprawdę piękny efekt.

Jeśli natomiast chcesz namalować na paznokciach klasyczną tęczę lub tęczowe paski, przyda się specjalistyczny, bardzo cienki pędzelek. Pamiętaj też, że najłatwiej wykonać ten wzór lakierem hybrydowym, bo wtedy każdy z pasków możesz utwardzić osobno i w ten sposób unikniesz zlewania się odcieni.

Ostatni wariant tęczowego manicure, który polecamy, to tęczowe ombre. Wymaga ono co prawda sporo pracy, ale efekt jest tego wart!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Który z tych wariantów podoba Ci się najbardziej? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.