Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Już wiadomo, w jaki sposób schudła Ewa Farna! 

Wcale nie chodzi o ćwiczenia z trenerem!

Redakcja VIVA! 28 stycznia 2021 17:30
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna zaskoczyła fanów kilka dni temu pokazując na Instagramie zdjęcie płaskiego brzucha, a teraz w samej koszuli z gołymi nogami! To wyjątkowa sytuacja, bo do tej pory piosenkarka raczej nie eksponowała swojego ciała i najczęściej ukrywała je pod dość obszernymi strojami. Zresztą od zawsze dość głośno mówiła o tym, że nie dąży za wszelką cenę do bycia chudzinką i nie zależy jej na rozmiarze S.

Ewa Farna bardzo schudła - ma idealnie płaski brzuch

Dotychczas na swoim Instagramie Ewa pokazywała się w ubraniach – najczęściej szerokich, choć czasem zdarzało się też, że prezentowała swoją figurę w obcisłych sukienkach. I po nich właśnie było widać, że z miesiąca na miesiąc gwiazda jest coraz chudsza!

Tak wyglądała tuż po urodzeniu synka:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93)

Tak, jeszcze kilka tygodni temu:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93)

A teraz zachwyca zupełnie płaskim brzuchem!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93)

I szczupłymi, bardzo jędrnymi nogami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93)

Fani są zachwyceni efektami jej metamorfozy i bardzo ją komplementują:

Wyglądasz na 15 lat!

Cudowna ❤️

Co za sexi Mama! 🚀🔥

Jaka piękna figura👍

Wcale nas to nie dziwi, bo Ewa Farna po schudnięciu rzeczywiście wygląda zjawiskowo i bardzo sexy, a do tego faktycznie jakby młodziej. Jak widać macierzyństwo jej służy!

Jak schudła Ewa Farna?

Wiele osób podziwiając nową figurę Ewy Farnej zastanawia się, w jaki sposób aż tak schudła. Okazuje się, że piosenkarka wcale nie spędzała godzin na siłowni jak inne gwiazdy. W sumie wcale nie ćwiczyła! Na pytanie o to, czy regularnie trenuje napisała:

Nie, może powinnam, ale absolutnie niemalże się nie ruszam. Siedzę z dzieciakiem w domu. Czasami jakiś spacer na świeżym powietrzu, ale nie trenuję, odpowiedziała. 

Gwiazda jednak zrezygnowała z przetworzonej żywności na rzecz organicznych produktów. Zapewne też usunęła z menu białą mąkę i cukier, a może nawet mięso. To właśnie na takiej wege diecie w zeszłym roku spektakularne efekty osiągnęły m.in. Julia Kamińska, Marta Wierzbicka i Julia Wieniawa! To zresztą doskonały pomysł na wiosenne menu, które gwarantuje płaski brzuch w bardzo szybkim tempie! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.