Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
O tym się mówi

Joanna Przetakiewicz zdradziła, na jakiej jest diecie!

Nie uwierzycie, co je najczęściej!

Redakcja VIVA! 9 czerwca 2020 14:30
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz ma zjawiskową sylwetkę. 50-letnia Bizneswoman ma za sobą trzy porody, a mimo to nadal wygląda jak modelka! I jak sama mówi, zamiast tyć, to chudnie! Jak ona to robi? Szczegóły swojej diety zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów.

Szokująca dieta Joanna Przetakiewicz

Okazuje się, że w przeciwieństwie do innych gwiazd, które są wiecznie na diecie i odmawiają sobie wielu rzeczy, a czasem nawet się głodzą lub poszczą na samych warzywach i owocach, Joanna Przetakiewicz je to, na co ma ochotę i nie patrzy na kalorie. Obserwując jej profil na Instagramie widać, że nawet do zdrowych szparagów dodaje wysokokaloryczny sos holenderski i nie załuje sobie także hamburgerów!

Dzisiaj olewam wyrzuty sumienia, napisała pod tym postem!

Ale to jeszcze nie koniec kulinarnych grzeszków. W ostatniej rozmowie z Faktem gwiazda przyznała szczerze:

Tyle słyszałam, że po „50” zacznę tyć. A ja wcale nie tyję, a wręcz chudnę. Moje koleżanki się śmieją, że ciągle jem kotlety mielone z indyka, hot dogi, frytki, hamburgery i zamiast przybierać na wadze, to tracę kilogramy. A już hot dogi ze stacji benzynowej to mój ulubiony przysmak. Nie wyobrażam sobie bez nich życia, wyznała z rozbrajającą szczerością.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FLOWER THERAPY 🌸 #flowertherapy #flowerwear

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Jak widać taka dieta zupełnie jej nie szkodzi – Joanna jest bardzo, bardzo szczupła. Ale okazuje się, że ona sama wolałaby przybrać na wadze i wyglądać inaczej!

Wkurza mnie to, bo nie lubię być chuda. Mi się podoba sylwetka Jennifer Lopez, dodaje.

Nam jednak taka się podoba i mamy nadzieję, że mimo bardzo nietypowej diety wcale nie przytyje! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.