Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
O tym się mówi

Joanna Przetakiewicz zdradziła, na jakiej jest diecie!

Nie uwierzycie, co je najczęściej!

Redakcja VIVA! 9 czerwca 2020 14:30
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz ma zjawiskową sylwetkę. 50-letnia Bizneswoman ma za sobą trzy porody, a mimo to nadal wygląda jak modelka! I jak sama mówi, zamiast tyć, to chudnie! Jak ona to robi? Szczegóły swojej diety zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów.

Szokująca dieta Joanna Przetakiewicz

Okazuje się, że w przeciwieństwie do innych gwiazd, które są wiecznie na diecie i odmawiają sobie wielu rzeczy, a czasem nawet się głodzą lub poszczą na samych warzywach i owocach, Joanna Przetakiewicz je to, na co ma ochotę i nie patrzy na kalorie. Obserwując jej profil na Instagramie widać, że nawet do zdrowych szparagów dodaje wysokokaloryczny sos holenderski i nie załuje sobie także hamburgerów!

Dzisiaj olewam wyrzuty sumienia, napisała pod tym postem!

Ale to jeszcze nie koniec kulinarnych grzeszków. W ostatniej rozmowie z Faktem gwiazda przyznała szczerze:

Tyle słyszałam, że po „50” zacznę tyć. A ja wcale nie tyję, a wręcz chudnę. Moje koleżanki się śmieją, że ciągle jem kotlety mielone z indyka, hot dogi, frytki, hamburgery i zamiast przybierać na wadze, to tracę kilogramy. A już hot dogi ze stacji benzynowej to mój ulubiony przysmak. Nie wyobrażam sobie bez nich życia, wyznała z rozbrajającą szczerością.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FLOWER THERAPY 🌸 #flowertherapy #flowerwear

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Jak widać taka dieta zupełnie jej nie szkodzi – Joanna jest bardzo, bardzo szczupła. Ale okazuje się, że ona sama wolałaby przybrać na wadze i wyglądać inaczej!

Wkurza mnie to, bo nie lubię być chuda. Mi się podoba sylwetka Jennifer Lopez, dodaje.

Nam jednak taka się podoba i mamy nadzieję, że mimo bardzo nietypowej diety wcale nie przytyje! 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.