Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
O tym się mówi

Joanna Przetakiewicz zdradziła, na jakiej jest diecie!

Nie uwierzycie, co je najczęściej!

Redakcja VIVA! 9 czerwca 2020 14:30
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz ma zjawiskową sylwetkę. 50-letnia Bizneswoman ma za sobą trzy porody, a mimo to nadal wygląda jak modelka! I jak sama mówi, zamiast tyć, to chudnie! Jak ona to robi? Szczegóły swojej diety zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów.

Szokująca dieta Joanna Przetakiewicz

Okazuje się, że w przeciwieństwie do innych gwiazd, które są wiecznie na diecie i odmawiają sobie wielu rzeczy, a czasem nawet się głodzą lub poszczą na samych warzywach i owocach, Joanna Przetakiewicz je to, na co ma ochotę i nie patrzy na kalorie. Obserwując jej profil na Instagramie widać, że nawet do zdrowych szparagów dodaje wysokokaloryczny sos holenderski i nie załuje sobie także hamburgerów!

Dzisiaj olewam wyrzuty sumienia, napisała pod tym postem!

Ale to jeszcze nie koniec kulinarnych grzeszków. W ostatniej rozmowie z Faktem gwiazda przyznała szczerze:

Tyle słyszałam, że po „50” zacznę tyć. A ja wcale nie tyję, a wręcz chudnę. Moje koleżanki się śmieją, że ciągle jem kotlety mielone z indyka, hot dogi, frytki, hamburgery i zamiast przybierać na wadze, to tracę kilogramy. A już hot dogi ze stacji benzynowej to mój ulubiony przysmak. Nie wyobrażam sobie bez nich życia, wyznała z rozbrajającą szczerością.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FLOWER THERAPY 🌸 #flowertherapy #flowerwear

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Jak widać taka dieta zupełnie jej nie szkodzi – Joanna jest bardzo, bardzo szczupła. Ale okazuje się, że ona sama wolałaby przybrać na wadze i wyglądać inaczej!

Wkurza mnie to, bo nie lubię być chuda. Mi się podoba sylwetka Jennifer Lopez, dodaje.

Nam jednak taka się podoba i mamy nadzieję, że mimo bardzo nietypowej diety wcale nie przytyje! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.