Co o nim sądzą?

Redakcja VIVA! 24 kwietnia 2020 15:30

Kwestia tego, jakim zabiegom medycyny estetycznej poddają się gwiazdy, zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie. Ale odkąd te procedury stały się szeroko dostępne, osoby z pierwszych stron gazet coraz częściej otwarcie mówią o tym, w jaki sposób walczą z oznakami starzenia się skóry. My postanowiliśmy sprawdzić, kto w polskim show-biznesie korzysta z botoksu, czyli ostrzykiwania jadem kiełbasianym. Jego głównym zadaniem jest czasowy paraliż niektórych mięśni, dzięki czemu w efekcie nie widać na skórze zmarszczek. Najczęściej zastrzyki z botoxu robi się na czole i w okolicy oczu, by zlikwidować tzw. kurze łapki. Zobaczcie, które gwiazdy próbowały tego zabiegu i co o nim sądzą! 

1/7
Agata Młynarska z córką Sylwią, VIVA! 24/2017
Copyright @Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST
1/7

Agata Młynarska zabieg wykonała ponad dwadzieścia lat temu: „Moja pierwsza przygoda z botoksem miała związek ze zmarszczką między brwiami.Fatalnie się z tym czułam. Podobno ona robi się od myślenia. Postanowiłam, że wolę na twarzy mniej myśleć, za to dobrze wyglądać”.

2/7
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Copyright @Mateusz Stankiewicz/Samesame
2/7

Joanna Przetakiewicz przyznała w rozmowie z Faktem: „Jak najbardziej jestem za medycyną estetyczną i nie będę nikomu opowiadała żadnych bzdur, że nie robię botoksu i tak wyglądam, bo piję mleko i się wysypiam”. Doceniamy szczerość!

3/7
Joanna Kurowska, Viva! marzec 2011
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF Photo
3/7

Joanna Kurowska w jednym z telewizyjnych wywiadów przyznała: „Używam botoksu w bardzo małych ilościach. Uważam, że wszystko jest dla ludzi. Jak ktoś mi mówi, że starzeje się z godnością to niech się starzeje. Ja się nie starzeję z godnością”.

4/7
Ewa Minge, Viva!, marzec 2011, 5/2011
Copyright @Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek
4/7

Ewa Minge z kolei stosowała botoks, ale już tego nie robi. Dlaczego? „Botoks to nie dla mnie. Raz go zrobiłam i brwi, które i tak mam bardzo wysoko, jeszcze się podniosły. Musiałam obciąż grzywkę” powiedziała w wywiadzie dla VIVY!

5/7
Edyta Górniak
Copyright @Mateusz Stankiewicz/SameSame
5/7

Edyta Górniak kilka lat temu przyznała: „Z botoksem mi nie do twarzy. Poszłam do lekarza medycyny estetycznej i powiedziałam, że nie mogę patrzeć na mój smutek. (...) Z upływem lat zobaczyłam na zdjęciach, jak mocno się wówczas oszpeciłam”. Teraz piosenkarka wybiera masaże i jogę twarzy.

6/7
Majka Jeżowska, VIVA! kwiecień 2016
Copyright @Iza Grzybowska/VOYK
6/7

Majka Jeżowska wyznała w jednym z wywiadów: „Botoks czy operacje plastyczne w dzisiejszych czasach to rzecz normalna, robią to nawet faceci.” Dlatego podejrzewamy, że z niego korzysta, tak jak z mezoterapii i laserów, o których mówi otwarcie.

7/7
Dominika Ostałowska, URODA ŻYCIA 2018
Copyright @Martyna Galla
7/7

Dominika Ostałowska jest jedną z tych gwiazd, które otwarcie mówią, że próbowały botoksu, ale już tego nie robią. „Więc spróbowałam takiego zabiegu, ale nie czułam się z tym dobrze. Jakoś nienaturalnie mi się brwi układały” powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.