Rozenek makijaż na kwarantannie
Fot. Instagram@m_rozenek, materiały prasowe
ze świata urody

Świąteczny makijaż w domu, w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan!

Umaluj się nimi na Wielkanoc 2020!

Marta Cieplak 2 kwietnia 2020 13:31
Rozenek makijaż na kwarantannie
Fot. Instagram@m_rozenek, materiały prasowe

Małgorzata Rozenek-Majdan na wieść o pierwszych przypadkach koronawirusa w Polsce postanowiła razem z dziećmi i mężem wyjechać z Warszawy i zaszyć się w wynajętym domu na wzgórzach dylewskich. Tak, jak zresztą większość Polek, eleganckie stylizacje zastąpiła kolorowymi dresami i wygodnymi bluzami, a z perfekcyjnego makijażu po prostu zrezygnowała. Na dowód pokazała nawet fotografię w bardzo bliskim kadrze, gdzie widać, że po przedłużanych rzęsach też nie ma już śladu. Jak się z tym czuje?

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda na kwarantannie?

Generalnie gwiazda nie narzeka i stara się podchodzić do wszystkiego z dystansem. Ale ostatnie jej zdjęcie na Instagramie jest dowodem na to, że od czasu do czasu każda kobieta nawet w domu i w zamknięciu potrzebuje odrobiny makijażu!

Z okazji braku okazji zrobiłam dziś pierwszy od 4 dni Make up, ale nie bardzo mi chciało wysilać to użyłam tylko 4 kosmetyków” napisała pod zdjęciem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry laleczki 😁 miałam wrzucić post prima aprilisowy, ale cała ta sytuacja jest jak z kiepskiego żartu, wiec po prostu ja i cały #gangmajdana życzymy Wam wszystkim 😁 miłego dnia 😁 😘❤️ p.s. Z okazji braku okazji zrobiłam dziś pierwszy od 4 dni Make up, ale nie bardzo mi chciało wysilać to użyłam tylko 4 kosmetyków: CC Cream Chanel nr 30 Bronzer Laura Mercier Mój ukochany róż Mac’a new romance, tu na policzkach, powiekach, nosku i skrzydełkach Kupidyna (ustach) Kredka do brwi benefit 2 i 3 I wyszło nie najgorzej 🤷‍♀️😁😂 całusy ❤️❤️❤️ #postniesponsorowany 😂😂😂😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Co to za kosmetyki? Już Wam pokazujemy i zdradzamy, ile kosztują!

Pierwszy krok w makijażu Małgorzaty Rozenek-Majdan to krem CC od Chanel, który przede wszystkim pielęgnuję skórę, ale dodatkowo delikatnie wyrónuje jej koloryt. Naszym zdaiem wszelkie produkty BB, CC i DD są po prpstu idealne na czas siedzenia w domu, jeśli nalezymy do osób, które nie lubią swojej zupełnie nagiej skóry. Są znacznie mniej kryjące i obciążające dla skóry niż klasyczne podkłady!

kosmetyki Małgorzaty Rozenek-Majdan
Fot. materiały prasowe

Krem CC Cream Complete Correction z SPF 50, CHANEL, 319 zł (aktualnie w promocji na Douglas.pl za 285 zł!)

Kolejny element to bronzer, który dodaje skórze kolorytu i pozwala ją delikatnie wykonturować. Gwiazda używa akurat produktu Laury Mercier, ale dobrze sprawdzą się także inne kosmetyki brązujące.

kosmetyki Małgorzaty Rozenek-Majdan
Fot. materiały prasowe

Bronzer Bronzing Powder, LAURA MERCIER, ok. 200 zł.

Później gwiazda sięga po róż do policzków, którym muska nie tylko kości policzkowe, ale także powieki, nos i łuk kupidyna. Dzięki temu makijaż wygląda bardzo świeżo! Ulubiony kosmetyk Małgorzaty Rozenek-Majdan to róż marki M.A.C w kolorze New Romance.

kosmetyki Małgorzaty Rozenek-Majdan
Fot. materiały prasowe

Róż do policzków Mineralize Blush, M.A.C, 125 zł.

Ostatni etap makijażu to kredka do brwi, a w przypadku gwiazdy, nawet dwie, a konkretnie ten sam model, ale w dwóch różnych kolorach. Dlaczego tak? Bo pomalowanie brwi ciemniejszym kolorem od linii do nosa, do połowy ich długości ciemniejszym, a drugiej jaśniejszym kolorem, daje fantastyczny i bardzo naturalny efekt cieniowania. Małgosia używa akurat kredek kultowej, amerykańskiej marki Benefit.

kosmetyki Małgorzaty Rozenek-Majdan
Fot. materiały prasowe

Precyzyjna kredka do powiek Precisely, My Brow Pencil, BENEFIT, 132 zł/Sephora.pl.

To co? Jutro wszystkie malujemy się jak Małgorzata Rozenek-Majdan? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.