Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
stylizacje gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki!

Niełatwo go kupić! Zdziwicie się, ile kosztuje…

Redakcja VIVA! 27 marca 2020 20:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan jak inne gwiazdy w obliczu zagrożenia koronawirusem spędza czas w domu. Gwiazda potrzebuje teraz relaksu i spokoju - już niedługo przyjdzie przecież na świat jej dziecko! Nic dziwi nas więc kompletnie, że w domowym zaciszu najczęściej wybiera wygodny (ale oczywiście nadal bardzo stylowy!) dresowy komplet. Na najnowszym zdjęciu, które Małgosia opublikowała na swoim profilu na Instagramie możemy podziwiać ją w pomarańczowym komplecie polskiej marki Gold Killer Fashion. Zdjęcie Rozenek-Majdan opatrzyła krótkim, ale jakże trafnym komentarzem: „Orange is new Black”

Chcesz ubrać się swobodnie i wygodnie? Wejdź na Modago.pl i sprawdź nasze spodnie dresowe damskie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Orange is new Black 🧡

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Pomarańczowy dres Małgorzaty Rozenek-Majdan

Marka, której dres Rozenek-Majdan ma na sobie jest obecna zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku, ale jeśli myślicie, że sklep internetowy jest równie łatwo dostępny, jesteście w błędzie. Strona www marki póki co nie działa, a osoby, które w komentarzach na Instagramie pytają o cenę ubrań, kierowane są do rozmowy w wiadomościach prywatnych. Na pewno chętnych na ubrania polskiej marki nie brakuje - szczególnie teraz, kiedy założyła je ikona stylu taka jak Małgosia! Firma nie musi więc dbać o tradycyjny sklep. A może w taki niestandardowy sposób jeszcze lepiej promuje swoje produkty?

Jeśli macie ochotę na dres Gold Killer Fashion „z drugiej ręki”, możecie zajrzeć na OLX.pl. Znajdziecie tam dokładnie taki sam komplet jak ten, w którym wystąpiła Małgosia Rozenek-Majdan wystawiony za 400 zł.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.