Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
stylizacje gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki!

Niełatwo go kupić! Zdziwicie się, ile kosztuje…

Redakcja VIVA! 27 marca 2020 20:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan jak inne gwiazdy w obliczu zagrożenia koronawirusem spędza czas w domu. Gwiazda potrzebuje teraz relaksu i spokoju - już niedługo przyjdzie przecież na świat jej dziecko! Nic dziwi nas więc kompletnie, że w domowym zaciszu najczęściej wybiera wygodny (ale oczywiście nadal bardzo stylowy!) dresowy komplet. Na najnowszym zdjęciu, które Małgosia opublikowała na swoim profilu na Instagramie możemy podziwiać ją w pomarańczowym komplecie polskiej marki Gold Killer Fashion. Zdjęcie Rozenek-Majdan opatrzyła krótkim, ale jakże trafnym komentarzem: „Orange is new Black”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Orange is new Black 🧡

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Pomarańczowy dres Małgorzaty Rozenek-Majdan

Marka, której dres Rozenek-Majdan ma na sobie jest obecna zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku, ale jeśli myślicie, że sklep internetowy jest równie łatwo dostępny, jesteście w błędzie. Strona www marki póki co nie działa, a osoby, które w komentarzach na Instagramie pytają o cenę ubrań, kierowane są do rozmowy w wiadomościach prywatnych. Na pewno chętnych na ubrania polskiej marki nie brakuje - szczególnie teraz, kiedy założyła je ikona stylu taka jak Małgosia! Firma nie musi więc dbać o tradycyjny sklep. A może w taki niestandardowy sposób jeszcze lepiej promuje swoje produkty?

Jeśli macie ochotę na dres Gold Killer Fashion „z drugiej ręki”, możecie zajrzeć na OLX.pl. Znajdziecie tam dokładnie taki sam komplet jak ten, w którym wystąpiła Małgosia Rozenek-Majdan wystawiony za 400 zł.

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.