Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
stylizacje gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki!

Niełatwo go kupić! Zdziwicie się, ile kosztuje…

Redakcja VIVA! 27 marca 2020 20:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan jak inne gwiazdy w obliczu zagrożenia koronawirusem spędza czas w domu. Gwiazda potrzebuje teraz relaksu i spokoju - już niedługo przyjdzie przecież na świat jej dziecko! Nic dziwi nas więc kompletnie, że w domowym zaciszu najczęściej wybiera wygodny (ale oczywiście nadal bardzo stylowy!) dresowy komplet. Na najnowszym zdjęciu, które Małgosia opublikowała na swoim profilu na Instagramie możemy podziwiać ją w pomarańczowym komplecie polskiej marki Gold Killer Fashion. Zdjęcie Rozenek-Majdan opatrzyła krótkim, ale jakże trafnym komentarzem: „Orange is new Black”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Orange is new Black 🧡

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Pomarańczowy dres Małgorzaty Rozenek-Majdan

Marka, której dres Rozenek-Majdan ma na sobie jest obecna zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku, ale jeśli myślicie, że sklep internetowy jest równie łatwo dostępny, jesteście w błędzie. Strona www marki póki co nie działa, a osoby, które w komentarzach na Instagramie pytają o cenę ubrań, kierowane są do rozmowy w wiadomościach prywatnych. Na pewno chętnych na ubrania polskiej marki nie brakuje - szczególnie teraz, kiedy założyła je ikona stylu taka jak Małgosia! Firma nie musi więc dbać o tradycyjny sklep. A może w taki niestandardowy sposób jeszcze lepiej promuje swoje produkty?

Jeśli macie ochotę na dres Gold Killer Fashion „z drugiej ręki”, możecie zajrzeć na OLX.pl. Znajdziecie tam dokładnie taki sam komplet jak ten, w którym wystąpiła Małgosia Rozenek-Majdan wystawiony za 400 zł.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.