jaki-makjiaz-malgorzata-trzaskowka-2020
Fot. Instagram/gosia.trzaskowska
Ze świata urody

Delikatny makijaż i stylowe dodatki. Jak prezentuje się na co dzień Małgorzata Trzaskowska?

Zawsze kobieco i pięknie!

Agata Zych 9 lipca 2020 14:31
jaki-makjiaz-malgorzata-trzaskowka-2020
Fot. Instagram/gosia.trzaskowska

Małgorzata Trzaskowska to obecnie kobieta, o której mówi cała Polska. Wszystko za sprawą wyborów i kampanii prezydenckiej, w której bierze udział jej mąż Rafał Trzaskowski. Ostatnie tygodnie były dla niej bardzo intensywne, Małgorzata Trzaskowska bardzo aktywnie wspiera męża i towarzyszy mu podczas podróży po Polsce. Pokazuje jak ważne jest codzienne wsparcie, współpraca w związku oraz że sama z siebie jest zaangażowana w sprawy społeczne Polaków. Żona Rafała Trzaskowskiego ma szansę już niedługo zostać pierwszą damą RP. Czy jej się to uda? Tego dowiemy się już niebawem.

Jaki jest styl Małgorzaty Trzaskowskiej 2020?

Na temat stylu ubierania żony Rafała Trzaskowskiego mieliśmy już okazję pisać. Uwielbia minimalizm, elegancję połączone z wygodą. Fasony, które wybiera doskonale podkreślają jej charakter, są klasyczne ale w mocnych, intensywnych kolorach. Małgorzata Trzaskowska uwielbia wygodne żakiety, koszule, eleganckie cygaretki i stylowe baletki. Nie boi się kolorów typu fuksja, czerwień, czy kobalt. Jest odważna, kobieca, ale również zachowawcza w stylu. Nie eksperymentuje, raczej dobiera stroje które są wygodne i w których czuje się swobodnie.

Naturalny look Małgorzaty Trzaskowskiej 2020

Stawia na naturalny look, który podkreśla jej urodę. Wybiera słoneczny, naturalny odcień blondu, czesze się naturalnie, lekko i nowocześnie. Nie nadużywa kosmetyków do makijażu. Zazwyczaj mocniej podkreśla oczy, żeby były dobrze widoczne przez szkła okularów. Usta zostawia w naturalnym odcieniu, nie lubi pomadek w intensywnych kolorach. Jej cera jest delikatnie muśnięta słońcem. Małgorzata Trzaskowska wybiera również stylowe dodatki. Markowe, pięknie podkreślające jej twarz oprawki, to podstawowy element jej codziennego looku. Ma kilka różnych, ale w bardzo podobnym kształcie i stylu. Co myślicie o jej codziennym wizerunku?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamiętajcie, żeby zadbać o możliwość głosowania w tych wyborach. Jeśli w tę niedzielę będziecie poza domem, to do 10 lipca odbierzcie w swoim urzędzie zaświadczenie o możliwości głosowania poza miejscem zamieszkania. Wiem, że pewnie część z Was 12 lipca będzie na wakacjach, nad jeziorem, w górach lub na działce. Ale niezależnie od tego, czy do komisji wyborczej będziecie mieli 200 metrów czy 20 kilometrów - WARTO! Nie zapominajcie, robimy to dla Polski, wspólnej przyszłości, robimy to DLA SIEBIE, naszych dzieci i wnuków. Potrzebna jest całkowita mobilizacja. Potrzebujemy Waszych głosów, żeby wygrać te wybory. #IdźNaWybory Fot. @meszams

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry, cześć. Małgorzata Trzaskowska. Już założyłam profil na Facebooku, czas na Instagram!🙂 Zresztą ostatnio nowości w moim życiu, jak się domyślacie, jest o wiele więcej. Najpierw epidemia postawiła nasze życie na głowie. Z jednej strony, świat wokół zaczął pędzić, polityka i przyszłość naszych dzieci stały się tematami naszych codziennych rozmów i prawdziwej troski, a z drugiej strony – przez akcję "zostań w domu" niektóre sprawy zwolniły, spędzaliśmy ze sobą bardzo dużo czasu i musieliśmy niejednokrotnie nauczyć się na nowo funkcjonować w zmienionej rzeczywistości. Ale też zmierzyć z wieloma wyzwaniami, jak np. edukacją w domu. Jednak co najważniejsze, w ostatnich tygodniach wspólnie z mężem zdecydowaliśmy, że Rafał będzie kandydował na Prezydenta RP. Uznałam więc, że i ja powinnam dać się Wam poznać. Mówić o tym, co jest dla mnie ważne jako kobiety, matki, żony, zaangażowanej obywatelki. Witajcie!

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.