Królowa Instagrama zdradza jak robi makijaż

Aleksandra Charzewska 8 lipca 2018 14:30

Podoba Ci się makijaż Kylie Jenner? Teraz możesz wykonać go sama w domu. Jak się okazało, za perfekcyjnym makijażem celebrytki wcale nie stoi armia wizażystów, a ona sama! Wybraliśmy najciekawsze porady królowej Instagrama, które pomogą wam udoskonalić sztukę makijażu.  

1/5
CIENIE makijaż kylie jenner
Copyright @instagram.com/@kyliejenner
1/5

Najważniejsze w makijażu oczu dla Kylie jest podkreślenie załamania powieki ciemnym, matowym kolorem. Celebrytka często uzupełnia look jaskrawymi kolorami, dlatego zawsze najpierw używa cieni, a dopiero potem nakłada podkład. W tej kolejności łatwo pozbyć się osypanych cieni z policzków i nie zrujnować całego makijażu. 

2/5
BRWI makijaż kylie jenner
Copyright @instagram.com/@kyliejenner
2/5

Brwi tworzą ramę twarzy i Kylie dobrze o tym wie, dlatego własnie od nich zaczyna swój makijaż. Jak je odpowiednio pomalować? Najpierw przeczesz włoski szczoteczką, a następnie dokładnie obrysuj ich kształt korektorem. Na końcu delikatnie wypełnij je cieniem lub kredką o chłodnym odcieniu. 

3/5
MASKARA makijaż kylie jenner
Copyright @instagram.com/@kyliejenner
3/5

Przy wyrazistym makijażu powiek i ust należy uważać, aby nie przesadzić z podkreślaniem rzęs. Dlatego Kylie radzi, żeby rzęsy malować nie czarną, a brązową maskarą. Brązowy tusz sprawdzi się także idealnie jako uzupełnienie delikatnych, letnich makijaży. 

4/5
ROZŚWIETLACZ makijaż kylie jenner
Copyright @instagram.com/@kyliejenner
4/5

Lubisz delikatny błysk rozświetlacza? Nałóż go palcami! Według Kylie tak nałożony kosmetyk wygląda naturalniej i bardziej wtapia się w skórę, niż ten nałożony pędzlem. Nie ograniczaj się tylko do policzków i nanieś go także na grzbiet nosa, nad usta oraz w wewnętrzne kąciki oczu. 

5/5
USTA makijaż kylie jenner
Copyright @instagram.com/@kyliejenner
5/5

Usta Kylie to marzenie wielu kobiet. Żeby uzyskać efekt spektakularnie dużych ust nanieś na nie odrobinę podkładu tak, aby zakryć ich naturalny kontur. Następnie obrysuj kształt warg konturówką delikatnie wychodząc poza ich granice. Tak przygotowane usta wypełnij matową szminką lub płynną pomadką w ulubionym odcieniu. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.