manicure-na-lato-2020-kropki
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Kropki to najmodniejszy wzór manicure na lato 2020!

Zobacz nietypowe pomysły z Instagrama!

Marta Cieplak 6 lipca 2020 15:30
manicure-na-lato-2020-kropki
Fot. adobe.stock.com

Manicure na wakacje to niezwykle ważna kwestia. Musi pasować kolorem do bikini i być na tyle trwały, by przetrwał bez skazy dwa tygodnie bez poprawek. Dlatego najlepiej sprawdzi się tutaj lakier hybrydowy, który przez ten czas nie odpryśnie i nie straci blasku. Pozostaje jeszcze wybór koloru i wzoru. My proponujemy kropki na paznokciach, bo to najmodniejszy wzór manicure na lato 2020!  Są śliczne i do tego bardzo łatwe do wykonania! Zobacz, jak wiele wariantów można z nimi wyczarować. Oto nasze propozycje z Instagrama.

Manicure w kropki na lato 2020

Wersja minimalistyczna

Klasyczna i najprostsza wersja to ta z jedną kropką na każdym paznokciu. Maluje się ją na samym dole, najlepiej po środku płytki. Takie kropki najlepiej zrobić specjalnym akcesorium dostępnym w sklepach z lakierami i ozdobami do paznokci. Ale równie dobrze zrobisz je też... długopisem! Wystarczy jego wkład zamoczyć delikatnie w lakierze i przyłożyć końcówkę do płytki paznokcia. Kolejny wariant to 2 albo trzy kropki na płytce - wtedy warto stopniować ich wielkość!

Różnokolorowe kropki

Ten wariant jest wprost stworzony na wakacje, bo jest bardzo kolorowy i energetyczny. Możesz miksować różne odcienie, a także wielkości.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

dots 💖 #dotsnails #nailstagram #nailart

A post shared by Memoir Nails (@memoir.nails) on

Czarne kropki na paznokciach

To wariant dla minimalistek, które nie lubią zbyt mocnych kolorów na paznokciach, ale potrzebują odmiany. Nas zachwyca jego prostota i elegancja.

Graficzne wzory z kropkami

Manicure na lato 2020, który zobaczycie poniżej, wymaga więcej zaangażowania i pracy, ale efekt jest zjawiskowy. To prawdziwe małe dzieła sztuki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌴 Summer Goals 🌴⁣ ⁣ 🇵🇱 Nowa letnia kolekcja @pb_nails_poland już w sprzedaży! Cztery kolory, które są pierwszą częścią kolekcji. Resztę poznacie już niebawem 🦜⁣ ⁣ Na paznokciach dwa z nich. Fiolet - najmodniejszy w tym sezonie oraz mięta! Trzy proste zdobienia w stylu salonowym, czyli szybkie, proste i po prostu urocze! Więcej zdjęć i info o całej kolekcji już na blogu 🌴⁣ ⁣ Które zdobienie podoba Wam się najbardziej? 1,2 czy 3? 💁⁣ ⁣ 🇬🇧 The new summer collection @pb_nails_poland has been released for sale! Four colors currently available are the first part of the collection. The remaining ones will be announced soon 🦜⁣ ⁣ Two of these colors are on my nails. Mint and Violet which is the most trending color this season! Three simple salon-style nail designs, which are quick, simple and cute! More photos and info about the entire collection are already on my blog 🌴 ⁣ ⁣ Which design do you like the most? 1, 2 or 3? 💁⁣ _________________________________________⁣ #pbnails #pbnailspoland #easynailart #prostezdobienie #purplenails #purplenation #liliowy #mintnails #mietowepaznokcie #fioletowepaznokcie #fioletowe #zdobieniasalonowe #freehandnailart #freehandnails #paznokcioweinspiracje #paznokcie #longnails #dotsnails #kropkinapaznokciach #violetnails #violetnail #mynail #paznokciehybrydowe #coverbase #covergel #prostezdobienia #pazurki

A post shared by Basia Góral (@barbrafeszyn) on

Kropki na paznokciach w wersji XXL

To propozycja dla tych dziewczyn, które mają już większą wprawę w malowaniu, bo im większa kropka, tym trudniej się ją rysuje. Ale efekt wart jest wysiłku. Tylko spójrz!

Oko proroka na paznokciach

To już ostatnia nasza propozycja, która zyskuje coraz więcej fanów. Nie jest to klasyczna wersja makijażu z kropką, ale bardziej wariacją na temat. Nas zachwyca!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dots and eyes 👁 by Margarita

A post shared by The Nail Room & Co (@thenailroomchats) on

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.