Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
ze świata urody

Anna Wendzikowska ma prawie 40 lat i niesamowite ciało! Jaki jest jej sekret?

„Mam formę życia”, przyznała gwiazda!

Redakcja VIVA! 7 lipca 2021 17:30
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska jest jedną z bardziej aktywnych polskich gwiazd. Prezenterka i dziennikarka Dzień Dobry TVN uwielbia podróżować, a na swoim profilu na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia z dalekich eskapad. Gwiazda, która we wrześniu skończy 40 lat wygląda doskonale. Teraz Ania wybrała się na Karaiby, skąd wrzuca mnóstwo zdjęć. Trzeba przyznać, że jej sylwetka prezentuje się oszałamiająco. Gwiazda dobrze o tym wie, bo w jednym z postów przyznała, że jest w topowej formie i zdradziła swój sekret na piękne ciało.

Zobacz także: Co gwiazdy robią w wolnym czasie? Zainspiruj się ich hobby!

Sekret idealnego ciała Anny Wendzikowskiej

Na jednym ze zdjęć opublikowanych przez Anię na Instagramie możemy podziwiać nie tylko imponujące karaibskie widoki, ale też jej pięknie wyrzeźbione ramiona. Gwiazda bez fałszywej skromności przyznała, że jest dumna ze swojego ciała. Jak o nie dba? Wendzikowska jest fanką pole dance. Dzięki regularnym treningom w ostatnim roku wypracowała umięśnione ciało. Przyznała, że w wieku prawie 40 lat osiągnęła formę życia. Co ciekawe, Ania dodała, że zawsze była chuda, ale dopiero teraz ma naprawdę zdrowo umięśnioną sylwetkę: „Podoba mi się to zdjęcie i wcale nie, dlatego że #infinitypool i #allblueeverything, ale dlatego że jak patrzę na swoje ramiona, to widzę, ile pracy wykonałam nad swoim ciałem przez ostatni rok. Zawsze byłam chuda, ale nigdy nie miałam dobrej (lekko) umięśnionej sylwetki. Dopiero teraz, dzięki #poledance, w roku, w którym kończę 40 lat, mam formę życia i tak sobie myślę: impossible is not a fact, it’s an opinion” .
 

Co trenuje Anna Wendzikowska? Pole dance i joga to sposób na piękne ciało!

Pole dance to nie jedyna aktywność, jaką lubi Ania. Jak się okazuje Wendzikowska praktykuje też jogę. O tym, co jej daje i zmienia podejście do życia napisała w jednym z najnowszych postów na Instagramie: „Dla mnie joga i medytacja stały się podstawą życia w harmonii ze sobą i ze Światem.. przyniosły spokój, poczucie połączenia, poczucie sensu i szczęście.. krok po kroku nauczyłam się być w tu i teraz.. to wydaje się banalne, ale jest bardzo trudne.. wymaga ćwiczenia, ktoś ostatnio pięknie powiedział: to się nazywa yoga practice i meditation practice nie bez powodu.. trzeba praktykować, ćwiczyć, żeby się w tym doskonalić 💪🏻 ale warto”. Zgadzacie się z Anią?
 
 
 
 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.