Wystarczy je mieć w kosmetyczce!

Marta Cieplak 10 czerwca 2021 12:30

Do urlopu zostało ci zaledwie kilka tygodni, a odbicie w lustrze cię nie zacwhyca? Nic straconego! Jeszcze możesz poprawić wygląd swojego ciała i sprawić, by skóra była gładsza i bardziej jędrna. Wystarczy zadbać o właściwą pielęgnację i stosować ją dwa razy dziennie (to naprawdę działa!). Wybraliśmy dla ciebie nasze ulubione kosmetyki, które warto wypróbować. Szczególnie latem! To co, gotowa na wyzwanie? 

1/5
ciało na lato
Copyright @materiały prasowe
1/5

Krok 1: szczotkowanie pod prysznicem

To genialna metoda pielęgnacji pochodząca z Azji. Wystarczy przed okręceniem wody wymasować całe ciało szczotką z sizalu albo z włosia dzika okrężnymi ruchami. Potem spłukujemy ciało i myjemy je odświeżającym żelem, takim jak Love Lemonade scent, NIVEA, ok. 7 zł 

2/5
balsamy ujędrniające wiosna 2021
Copyright @materiały prasowe
2/5

Krok 2: ujędrnianie 
To ważny etap w pielęgnacji. My sprawdziliśmy proteinowy ujędrniający balsam z linii Healthy Body Diet, SORAYA, 18 zł. Naprawdę działa!

3/5
ciało na lato
Copyright @materiały prasowe
3/5

Krok 3: odżywianie i upiększanie

W tej kategorii nie ma nic lepszego niż Silk Body Body Serum, NEAUVIA, ok. 352 zł. Zawiera składniki, które spowalniają procesy starzenia, proteiny jedwabiu wygładzające skórę i drobinki rozświetlające, dzięki którym ciało wygląda zjawiskowo.

4/5
ciało na lato
Copyright @materiały prasowe
4/5

Krok 4: nadawanie koloru

To już wielki finał. Na piękną, gładką skórę nałóż balsam brązujący taki jak Magic Bronze 2 w 1, BIELENDA, 14 zł lub samoopalacz. Dzięki temu twoje ciało będzie wyglądało atrakcyjniej i... szczuplej!

5/5
olejek rozświetlający Hagi
Copyright @materiały prasowe
5/5

Krok 5: rozświetlenie

Jeśli chcesz dodatkowo optycznie wygładzić ciało, sięgnij po olejek z drobinkami rozświetlającymi, np. ten z olejek z olejkiem chia, HAGI COSMETICS, ok. 65 zł.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.