To banalnie proste i działa!

Marta Cieplak 15 lipca 2018 13:30

Do urlopu zostało ci zaledwie kilka tygodni, a odbicie w lustrze cię nie zacwhyca? Nic straconego! Jeszcze możesz poprawić wygląd swojego ciała i sprawić, by skóra była gładsza i bardziej jędrna. Wystarczy zadbać o właściwą pielęgnację i stosować ją dwa razy dziennie (to naprawdę działa!). Wybraliśmy dla ciebie nasze ulubione kosmetyki, które warto wypróbować. Szczególnie latem! To co, gotowa na wyzwanie? 

1/5
ciało na lato
Copyright @materiały prasowe
1/5

Krok 1: szczotkowanie pod prysznicem

To genialna metoda pielęgnacji pochodząca z Azji. Wystarczy przed okręceniem wody wymasować całe ciało szczotką z sizalu albo z włosia dzika okrężnymi ruchami. Potem spłukujemy ciało i myjemy je odświeżającym żelem, takim jak Love Lemonade scent, NIVEA, ok. 7 zł

2/5
ciało na lato
Copyright @materiały prasowe
2/5

Krok 2: ujędrnianie 

To ważny etap w pielęgnacji, jeśli nie masz ciała jak Gisele:-) My sprawdziliśmy wygładzający i ujędrniający balsam z linii Focus Body, DOUGLAS, 85 zł o nietypowej formule, która z kremowej zamienia się w oleistą. Działa uzależniająco! 

3/5
ciało na lato
Copyright @materiały prasowe
3/5

Krok 3: odżywianie i upiększanie

W tej kategorii nie ma nic lepszego niż Silk Body Body Serum, NEAUVIA, ok. 352 zł. Zawiera składniki, które spowalniają procesy starzenia, proteiny jedwabiu wygładzające skórę i drobinki rozświetlające, dzięki którym ciało wygląda zjawiskowo.

4/5
ciało na lato
Copyright @materiały prasowe
4/5

Krok 3: niwelowanie rozstępów i ochrona przed zanieczyszczeniami

Kto by przypuszczał, że takie działanie ma suchy olejek Huile Prodigieuse, NUXE, 149 zł (edycja limitowana na lato 2018)? A jednak! Działa jak tarcza ochronna, minimalizuje widoczność rozstępów i doskonale nawilża. 

5/5
ciało na lato
Copyright @materiały prasowe
5/5

Krok 4: nadawanie koloru

To już wielki finał. Na piękną, gładką skórę nałóż balsam brązujący taki jak Magic Bronze 2 w 1, BIELENDA, 14 zł lub samoopalacz. Dzięki temu twoje ciało będzie wyglądało atrakcyjniej i... szczuplej!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?