Apartament Catherine Zety-Joes na Manhattanie
Fot. East News
ze świata urody

Catherine Zeta-Jones ma 51 lat, a ciało dwudziestolatki!

Gwiazda opublikowała film, na którym pokazała, jak ćwiczy na jachcie…

Redakcja VIVA! 12 lipca 2021 19:30
Apartament Catherine Zety-Joes na Manhattanie
Fot. East News

Aktorka Catherine Zeta-Jones jest w topowej formie! Gwiazda wybrała się na wakacje z mężem aktorem Michael Douglasem i postanowiła opublikować na swoim profilu na Instagramie zaskakujące wideo! „OMG twoja figura jest niesamowita”, „Niesamowite... ile lat praktyki potrzeba, aby być tak elastycznym?” - zachwycają się fani! O co chodzi?

Zobacz także: Zaglądamy do luksusowego apartamentu Catherine Zety-Jones na Manhattanie

Catherine Zeta-Jones pokazała perfekcyjne, wysportowane ciało!

Gwiazda kultowego filmu „Chicago” najwyraźniej nie straciła formy od czasu roli Velmy Kelly! Catherine od lat trenuje, a efekty widać gołym okiem. Nic dziwnego, że aktorka postanowiła pochwalić się gibkim ciałem na Instagramie. Opublikowała film, w którym w mocno wyciętym kostiumie kąpielowym wykonuje ćwiczenia rozciągające. Podczas urlopu gwiazda nie odpuszcza i ćwiczy tak samo jak na co dzień. I jak się okazuje trening nie sprawia jej żadnych trudności. Filmik opatrzyła wiele mówiącym komentarzem:
 

Łatwe jak niedzielny poranekTo już kolejny post z wakacji. 51-letnia aktorka opublikowała w weekend filmik ze swojego luksusowego urlopu na jachcie. Na nagraniu widzimy jak pływa w krystalicznie czystej wodzie:

Kiedy właśnie umyłaś włosy, ale jesteś zdesperowana, aby się zanurzyć, pływasz w ten sposób - zdradziła w opisie.

Zobacz także: Catherine Zeta-Jones projektuje akcesoria do wnętrz! Ładne?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.