Ze świata urody

Idealne ciało bez wysiłku? To możliwe!

Zobacz, jak pozbyć się cellulitu na dobre

Marta Cieplak 25 maja 2018 16:30
ciało lato fit
Fot. adobe.stock.com

Nowe badania dowodzą, że aż 95% kobiet po 25. roku życia zauważa na swojej skórze cellulit. I nie jest to wcale powiązane wyłącznie z nadwagą ani brakiem ruchu. Na szczęście są już sprawdzone metody, dzięki którym można się go pozbyć na dobre.

Zwalcz cellulit

Na powstanie niechcianej skórki pomarańczowej mają wpływ między innymi hormony, głównie estrogeny, uwarunkowania genetyczne, dieta bogata w cukry i tłuszcze, a także zbyt mała aktywność fizyczna. Warto zacząć więc od ćwiczeń, zmienić dietę na bardziej zbilansowaną, pić dużo wody i zacząć dwa razy dziennie stosować kosmetyki o działaniu antycellulitowym. Jednak najlepsze rezultaty przyniosą profesjonalne zabiegi. Oto nasi faworyci!

Endermologia LPG

Badania Szpitala Uniwersyteckiego Purpan w Tuluzie we Francji potwierdziły, że seria 10-12 zabiegów endermologii zwiększa proces lipolizy (uwalniania tłuszczu) aż o 70% i pobudza proces produkcji kolagenu do 240%! Zabieg ten polega na jednoczesnym masażu masażu i zasysaniu tkanki tłuszczowej przez specjalną głowicę. Najnowszy wariant LPG Alliance gwarantuje jeszcze lepsze wyniki – nawet -3,4 cm w obwodzie talii po trzech zabiegach. Cena: od 100 zł/zabieg klasyczny i 300 zł za wariant Alliance. www.itpsa.pl

Ultraskin II Absolute

To najnowszy zabieg do walki z tkanką tłuszczową, który jednocześnie poprawia jędrność i napięcie skóry. Urządzenie to wykorzystuje działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych (HIFU), polegającej na precyzyjnym skupieniu fali o wysokiej energii na małym obszarze. Zabieg jest bezinwazyjny. Efekty utrzymują się do pięciu lat. Cena: 4000 zł. www.medestetis.pl

Zabieg Destock CPX

Zabieg marki Diego Della Palma rozpoczyna się peelingiem - w tym celu wykorzystywany jest peeling z kwasami (glikolowym, mlekowym lub migdałowym) lub termoaktywny scrub. Następny etap zabiegu zależy od rodzaju i stopnia zaawansowania cellulitu: - opcja przy ograniczonym cellulicie: biała borowina lub rozgrzewające bandaże (najczęściej borowinę stosuje się w pierwszym zabiegu, a bandaże w kolejnych z serii) - opcja przy zaawansowanym cellulicie: przed borowiną/bandażami stosuje się dedykowany, specjalistyczny kosmetyk: cellulit obrzękowy - sole drenujące, cellulit tłuszczowy - koncentrat antycellulitowy, cellulit włóknisto-stwardnieniowy - perły antycellulitowe Zabieg kończy się masażem drenującym.

Cała procedura jest niezwykle przyjemna i można się podczas niej zrelaksować. A skóra jest po nim jedwabiście gładka i napięta. Oczywiście aby osiągnąć efekt antycellulitowy, należy umówić się na całą serię. Koszt: od 260 zł.

ciało na wiosnę
Fot. Adobe.Stock.com

Idealnie gładkie ciało - depilacja bez tajemnic
Fot. Fotolia

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!