mybestskinny
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Niezawodni pogromcy... wymówek. Twoje wsparcie w staraniach o wymarzoną wagę

Jeden to hit sprzedażowy, drugi właśnie pojawił się na rynku. Razem tworzą zestaw, który pomoże ci bez wyrzeczeń uwolnić się od zbędnych kilogramów

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 31 marca 2023 15:39
mybestskinny
Fot. materiały prasowe

Marka MyBestPharm wie, jak ważne jest to, by we własnym ciele czuć się dobrze – zdrowo i atrakcyjnie. Potrafi też w tym pomóc. Dlatego ulepszyła recepturę swojego bestsellerowego preparatu, tworząc MyBestSlim 2.0. A dodatkowo opracowała jego idealne uzupełnienie – MyBestSkinny. Kiedy i jak po nie sięgać, by uzyskać najlepsze rezultaty?

Zaproś ciało do współpracy

mybestslim-2.0
Fot. materiały prasowe

Dbamy o linię, więc starannie dobieramy menu posiłków. Czasem jednak pojawia się okropna pokusa, aby podjadać pomiędzy nimi… Ale na szczęście jest MyBestSlim 2.0. Najlepiej sięgać po niego dwa razy dziennie, przyjmując po dwie tabletki przed śniadaniem i obiadem. Ważna jest tu regularność, bo preparat działa długofalowo. MyBestSlim 2.0 pomaga w wyeliminowaniu napadów głodu i zmniejszeniu apetytu na słodycze. Dlatego jest tak cennym uzupełnieniem zdrowej i zbilansowanej diety.

Proces zrzucania zbędnych kilogramów odbywa się więc w pełnej harmonii z organizmem, tym bardziej że działanie preparatu opiera się na naturalnych składnikach. Mowa o ekstraktach z gorzkiej pomarańczy, cynamonowca, pestek winogron, pokrzywy indyjskiej, morszczynu, lukrecji chińskiej, yerba mate, zielonej herbaty czy zielonej kawy.

mybestslim-2.0
Fot. materiały prasowe

Superfoods – superwsparcie

Preparaty, które w innowacyjny sposób wydobywają i pozwalają wykorzystać dobrodziejstwa roślin, noszą nazwę superfoods – superżywności. Sięgamy po nie, bo w miarę postępu cywilizacyjnego uświadamiamy sobie, jak ważne jest życie blisko natury. I uzyskujemy w ten sposób doskonałe rezultaty.

Dowodzi tego MyBestSkinny – unikatowy suplement diety na rynku. Przyjmuje się go doraźnie, na kwadrans przed posiłkiem, zwłaszcza przed kolacją. Pomaga zapewnić uczucie sytości, dzięki czemu łatwiej zmniejszyć objętość posiłku. Bazuje przy tym na naturalnych składnikach, takich jak pełne witamin i antyoksydantów gorzkie melony, owoce acai, zielony jęczmień, moringa i morwa biała. Szczególne znaczenie ma glukomannan – składnik, który hamuje apetyt.

mybestskinny
Fot. materiały prasowe

Jednocześnie MyBestSkinny – który ma postać pysznego wiśniowego deseru – ułatwia oczyszczenie organizmu i może wspomagać perystaltykę jelit oraz regulować częstotliwość wypróżnień. Dlatego jest tak cennym uzupełnieniem zdrowej i zbilansowanej diety, w tym tej specjalistycznej.

Razem ku lepszej formie

MyBestSlim 2.0 za dnia i MyBestSkinny pod wieczór to najlepsze wsparcie w staraniach o wymarzoną sylwetkę. Oba preparaty działają na różnych zasadach, ale służą temu samemu celowi i dlatego doskonale się uzupełniają. Razem wspomagają pracę organizmu tak, by utrata zbędnych kilogramów, np. po zimie, przestała być walką z sobą samą. To jednak wciąż nie koniec zalet obu preparatów. Warto porozmawiać o nich z lekarzem m.in. w przypadku cukrzycy lub coraz częstszej insulinooporności.

mybestskinny
Fot. materiały prasowe

Przede wszystkim jednak te suplementy zdrowej i zbilansowanej diety polecane są osobom zdrowym – kilka kilogramów mniej zawsze przekłada się na znacznie lepsze samopoczucie.

Suplement diety. Zawiera składniki, które wspomagają funkcje organizmu poprzez uzupełnienie normalnej diety. Nie ma właściwości leczniczych.

TAGI #dieta #ciało

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.