O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Wendzikowska: „Kornelia ma niedorozwój nerwów wzrokowych”

Dziennikarka szczerze o chorobie córki!

Weronika Kostyra 23 marca 2019 07:52

Anna Wendzikowska jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek. Młodsza Antonina ma dopiero kilka miesięcy, a starsza Kornelia ma cztery lata. Dziewczynka już od dawna nosi okulary korekcyjne. Wiadomo, że ma problemy ze wzrokiem, ale do tej pory jej mama nie chciała mówić o chorobie oczu córki. Dopiero teraz zdecydowała się wyjawić na Instagramie, co dolega Kornelce.

Anna Wendzikowska o chorobie córki

W rozmowie ze swoimi obserwatorami Anna Wendzikowska zdradziła, że Kornelia ma niedorozwój nerwów wzrokowych. W maju dziewczynka przeszła skomplikowaną operację. „Niestety, u nas to trochę bardziej poważna sprawa... Kornelia ma niedorozwój nerwów wzrokowych. Jedno oko działa normalnie, a drugie gorzej i przez tę różnicę w jakości widzenia robi się problem”, odpowiedziała.

Po operacji ważne jest, by dziewczynka ćwiczyła wzrok i przez kilka godzin dziennie zasłaniała jedno oko. Niestety nie jest to dla niej wygodne i często stara się uniknąć opatrunku. „Z tym zasłanianiem różnie bywa. Są lepsze i gorsze dni. Walczę czasami o każdą minutę”, powiedziała. Dziennikarka szukała porady u najlepszych lekarzy. Razem z córeczką odwiedziła wielu specjalistów i zdecydowała się na wiele badań. Najważniejsze jest dla niej dobro córki. Mimo problemów ze zdrowiem Kornelia jest grzecznym i radosnym dzieckiem.

Życzymy Kornelii dużo zdrowia! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.