AKCJA VIVA! SUN CLUB

Marzy ci się zgrabna pupa jak u Kylie Jenner?

Sprawdź nasze sposoby na krągłe i gładkie pośladki!

Xymena Borowiecka, Marta Cieplak 1 maja 2018 08:30

Żyjemy w czasach, gdy duża pupa jest sexy ale... pod jednym warunkiem: musi być także jędrna! Podpowiemy ci, co powinnaś zrobić, by taka była. Wciel w życie nasze rady, a z dumą pokażesz się na plaży.

Trzy kroki du pupy idealnej

Trenuj!

Chcesz wyeksponować pośladki pod obcisłą sukienka lub w  seksownym kostiumie? Czeka cię trochę pracy, ale efekty będą tego warte! Podstawą szybkich rezultatów (nawet po 2 tygodniach) są ćwiczenia – przysiady, nożyce boczne (unoszenie nóg w pozycji na boku) oraz unoszenie pośladków z pozycji leżącej (z nogami ugiętymi w kolanach). Trenuj 2-3 razy w tygodniu, odpoczywając co najmniej dzień. Wykonuj zawsze ilość serii i powtórzeń przewidzianą dla każdego ćwiczenia. Odpoczywaj 30-60 sekund między seriami. Całość nie zajmie więcej niż 15 minut, a to właśnie jest kluczem do zgrabnego ciała!

Masaż ma znaczenie!

Obowiązkowe jest także stosowanie kosmetyków silnie ujędrniających, których zadaniem jest uniesienie skóry. Swoje działanie zawdzięczają specjalnym formułom, które działają na pośladki jak modelująca bielizna :) A co, jeśli twoim głównym problemem wcale nie jest brak jędrności, a cellulit? Sięgnij po zwalczające go preparaty i poświęć sporo czasu na domowy peeling z mielonej kawy zmieszanej z olejem kokosowym. Pozostawiony na kilkanaście minut na skórze naprawdę działa cuda!


Nie zapomnij o...

...zdrowej diecie! Codziennie rano pij wodę z cytryną. Jedz ryby (bogate w kwasy tłuszczowe, np. łososia) i ogranicz cukier! Zapomnij o fast foodach i zastąp je zdrowymi odpowiednikami - warzywne frytki i burger z cieciorki są równie pyszne.
A teraz, zajrzyj do naszej galerii i sprawdź, jakie są najlepsze produkty do pielęgnacji pośladków!   

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?