Anna Lewandowska
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram Anny Lewandowskiej
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży i zachęca do tego inne mamy

Olga Figaszewska 2 stycznia 2017 12:15
Anna Lewandowska
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska jest w szóstym miesiącu ciąży, wiosną zostanie mamą. Mimo odmiennego stanu, sama nie rezygnuje z aktywności fizycznej.

 

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy po raz pierwszy skomentowali fakt, że zostaną rodzicami. Co powiedzieli?

 

Odkąd założyła bloga, motywuje kobiety do utrzymania zdrowego trybu życia. Tym razem zachęca do odpowiednich ćwiczeń i prawidłowego odżywiania kobiety w ciąży. Oczywiście z rozwagą, przy pełnym nadzorze lekarza prowadzącego, ponieważ ćwiczenia źle dobrane mogą spowodować przedwczesny poród czy uszkodzenie płodu.


Na Instagramie publikuje kolejne zdjęcia z siłowni.

 

Anna Lewandowska
Fot. Instagram Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska podczas ćwiczeń na siłowni

 

Co poleca Ania Lewandowska? Jakie ćwiczenia zaplanowała dla przyszłych mam?

 

Na swojej stronie doradza jak wzmocnić mięśnie, stawy czy poprawić równowagę i stabilność systematycznie trenując. Anna Lewandowska podkreśla za każdym razem, że warto być aktywnym przed jak i w trakcie ciąży, nie tylko dla zachowania świetnej sylwetki.

 

„Zachęcam wszystkie przyszłe mamy do prowadzenia aktywnego trybu życia. Przy przestrzeganiu podstawowych zasad ryzyko dla ciąży jest minimalne, a korzyści dla Ciebie i dziecka ogromne. Jeśli jesteś zdrowa i Twoja ciąża nie jest zagrożona, a lekarz nie widzi przeciwwskazań, możesz kontynuować swoją aktywność fizyczną, która dodatkowo przygotuje Twój organizm do porodu” - napisała na swoim blogu.

 

Na blogu Healthy plan by Ann, znajdziecie niezbędne ćwiczenia dla każdego etapu ciąży, najważniejsze zasady. Ania prowadzi także razem z Edytą Litwiniuk serię warsztatów „Healthy ciąża” i „Healthy Mama”, które zostały skonstruowane dla każdej z kobiet.

 

Zobacz też: To już pewne. Robert Lewandowski zostanie ojcem!

 

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?