Anna Skura ćwiczy jogę na Bali
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Skura pokazała, jak ćwiczy jogę z… córką!

Jak wygląda trening z małym dzieckiem?

Redakcja VIVA! 5 lutego 2020 13:30
Anna Skura ćwiczy jogę na Bali
Fot. Marta Wojtal

Anna Skura na swoim Instagramie zebrała już ponad 350 tysięcy obserwatorów. Na nim dzieli się zdjęciami z podróży i pokazuje, jak spędza wolny czas. Nie brakuje tam też motywujących zdjęć pokazujących, jak ćwiczy jogę. Podczas wysiłku fizycznego towarzyszy jej niezwykły kompan… jej córka! Mimo, że ten widok jest przeuroczy od razu nasuwa się pytanie – jak łączy jogę z pilnowaniem dziecka?

Anna Skura ćwiczy z córką

Influencerka po urodzeniu dziecka od razu zaczęła pracować nas swoją figurą, aby powrócić do formy sprzed ciąży. Aby mogła spędzać więcej czasu ze swoją córką stawia na ćwiczenia we własnym domowym zaciszu. Jak widać nic nie jest nie możliwe i nie trzeba rezygnować ze swoich codziennych przyzwyczajeń po urodzeniu dziecka. A Anna Skura jest na to dowodem! Koniecznie zobaczcie zdjęcie influencerki, czy ten widok nie jest przeuroczy?  

Zobacz jak ćwiczy
Fot. INSTAGRAM @whatannawears

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.