Anna Skura ćwiczy jogę na Bali
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Skura pokazała, jak ćwiczy jogę z… córką!

Jak wygląda trening z małym dzieckiem?

Redakcja VIVA! 5 lutego 2020 13:30
Anna Skura ćwiczy jogę na Bali
Fot. Marta Wojtal

Anna Skura na swoim Instagramie zebrała już ponad 350 tysięcy obserwatorów. Na nim dzieli się zdjęciami z podróży i pokazuje, jak spędza wolny czas. Nie brakuje tam też motywujących zdjęć pokazujących, jak ćwiczy jogę. Podczas wysiłku fizycznego towarzyszy jej niezwykły kompan… jej córka! Mimo, że ten widok jest przeuroczy od razu nasuwa się pytanie – jak łączy jogę z pilnowaniem dziecka?

Anna Skura ćwiczy z córką

Influencerka po urodzeniu dziecka od razu zaczęła pracować nas swoją figurą, aby powrócić do formy sprzed ciąży. Aby mogła spędzać więcej czasu ze swoją córką stawia na ćwiczenia we własnym domowym zaciszu. Jak widać nic nie jest nie możliwe i nie trzeba rezygnować ze swoich codziennych przyzwyczajeń po urodzeniu dziecka. A Anna Skura jest na to dowodem! Koniecznie zobaczcie zdjęcie influencerki, czy ten widok nie jest przeuroczy?  

Zobacz jak ćwiczy
Fot. INSTAGRAM @whatannawears

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.